Trwa ładowanie...
d150tdx

Juan Carlos Fresnadillo opuszcza "Nieśmiertelnego"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Juan Carlos Fresnadillo opuszcza "Nieśmiertelnego"
(Vision Film)
d150tdx

*Juan Carlos Fresnadillo zrezygnował z reżyserii nowej wersji filmu "Nieśmiertelny".*

Twórca horrorów "Intacto" oraz "28 tygodni później" po roku pracy przy produkcji remake'u "Nieśmiertelnego" rozstał się z ekipą w przyjaznej atmosferze. Powodem dla jakiego reżyser zrezygnował z realizacji filmu był fakt, iż jego wizja w znaczny sposób różniła się od wizji producentów. Rozpoczęły się poszukiwania nowego reżysera.

Głównym kandydatem do roli nowego nieśmiertelnego jest Ryan Reynolds. Za produkcję filmu odpowiedzialne jest studio Summit Entertainment. Autorami scenariusza są Art Marcum i Matt Holloway. Poprawki naniósł Noah Oppenheim. Dzieło produkują Neal H. Mortiz, Peter Davis, Enrique López Lavigne i Belen Atienza oraz Justin Lin.

d150tdx

Przypomnijmy, że Juan Carlos Fresnadillo zrezygnował z reżyserii remake'u "Kruka", po to aby nakręcić nową wersję "Nieśmiertelnego".

Oryginalny "Nieśmiertelny" z 1986 roku rozgrywał się w górach Szkocji w 1518 roku. Bohaterem był Connor MacLeod, człowiek żyjący wiecznie, oraz jego mentor Ramirez, który szkolił go do walki z pozostałymi nieśmiertelnymi. W rolach głównych wystąpili wówczas Christopher Lambert i Sean Connery. Film doczekał się kilku sequeli kinowych i telewizyjnych.

d150tdx

Podziel się opinią

Share
d150tdx
d150tdx