ycipk-2khp6b

Już jest! Pierwsza zapowiedź kontynuacji "To właśnie miłość" [WIDEO + FOTO]

„To właśnie miłość” doczeka się swojego sequela. Jeszcze w tym miesiącu BBC ma wyemitować około dziesięciominutową kontynuację jednej z najlepszych komedii romantycznych w historii. Co najważniejsze, w krótkometrażowej produkcji pojawi się spora część oryginalnej obsady. Widzowie zobaczą w niej m.in. Hugh Granta i Liama Neesona. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun sequela „To właśnie miłość”. Oprócz tego opublikowane zostały zdjęcia z planu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Już jest! Pierwsza zapowiedź kontynuacji "To właśnie miłość" [WIDEO + FOTO]
(Materiały prasowe)
ycipk-2khp6b

To właśnie miłość” jest jedną z najchętniej oglądanych komedii romantycznych w historii. Wyprodukowany w 2003 roku obraz Richarda Curtisa szturmem podbił kina na całym świecie i okazał się wielkim komercyjnym sukcesem. Fani od dawna marzyli, aby ulokowana w bożonarodzeniowym klimacie produkcja doczekała się kontynuacji. Teraz ich życzenia zostaną spełnione.

BBC opublikowało właśnie pierwszy zwiastun kontynuacji „To właśnie miłość”. Dziewiętnastosekundowy klip przedstawia Andrew Lincolna, który informuje widzów o dacie premiery za pomocą specjalnie przygotowanych plansz. To oczywiście nawiązanie do jednej z najsłynniejszych scen z pierwszej części filmu.

ycipk-2khp6b

„To właśnie miłość 2” zostanie wyemitowana w piątek 24 marca na antenie BBC. W Stanach Zjednoczonych sequel słynnej komedii zadebiutuje dzień później na kanale NBC.

Reżyserką obrazu została Emma Freud. W obsadzie produkcji znaleźli się aktorzy, którzy wystąpili w pierwszej części gwiazdkowego hitu. Widzowie będą mieli zatem okazję ponownie zobaczyć m.in. Hugh Granta, Liama Neesona oraz Keirę Knightley. Ostatnio Freud opublikowała na swoim Twitterze pierwsze zdjęcia z produkcji. Widzimy na nich Hugh Granta wcielającego się w postać premiera. Wcześniej na tym samym portalu społecznościowym pojawiły się zdjęcia z planu zdjęciowego.

ycipk-2khp6b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2khp6b

ycipk-2khp6b
ycipk-2khp6b