Trwa ładowanie...
d38g04l
Aktualności

''Karuzela'', najnowszy film Roberta Wichrowskiego wejdzie na ekrany kin 23 maja.

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Karuzela'', najnowszy film Roberta Wichrowskiego wejdzie na ekrany kin 23 maja.
(Next Film)
d38g04l

Karuzela” - taki tytuł nosi nowa produkcja Roberta Wichrowskiego - wejdzie na ekrany kin 23 maja. Miłość, przyjaźń, zdrada i namiętność będą przeplatać się nawzajem i stworzą karuzelę emocji, która porwie widzów w świat niejednoznacznych bohaterów i skomplikowanych historii.

Tytułowa, metaforyczna Karuzela, w której kręcą się bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego, ma niewiele wspólnego z beztroską atrakcją rodem z lunaparku. Film opowiada historię młodych ludzi, którzy dopiero wkraczają w dorosłość. Przyjaźń Rafała i Piotra, dwóch najlepszych przyjaciół ze szkolnej ławki, zostaje wystawiona na ciężką próbę. Obaj zakochują się w tej samej dziewczynie - Magdzie. Kiedy jeden z nich usuwa się w cień, na pozór wydaje się, że obaj wyszli z tej próby zwycięsko. Pod cienką powłoką pozorów drzemią jednak sekrety, które mogą w jednej chwili przekreślić wszystko. Gdy konsekwencje wyborów sprzed lat wychodzą na światło dzienne, okazuje się jak kruche i złudne jest szczęście, zbudowane na fundamentach kłamstwa

Reżyser portretuje obraz dzisiejszych trzydziestolatków, którzy niedawno wkroczyli w dorosłe życie. Bohaterowie stoją przed najtrudniejszymi życiowymi decyzjami – zakładając własne rodziny, muszą ponieść ciężar odpowiedzialności. – Wierzą w przyjaźń i miłość, chcą satysfakcjonującej pracy i dużo pieniędzy. Jakiegokolwiek dokonają wyboru, los zapuka do ich drzwi – opowiada Robert Wichrowski. Skomplikowane relacje pomiędzy nimi i głęboko skrywane tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw.

d38g04l

W rolach głównych zobaczymy czwórkę debiutujących w pierwszoplanowych rolach aktorów - Mikołaja Roznerskiego (Chce się żyć, Supermarket), Mateusza Janickiego (Supermarket, Miłość na wybiegu, Lejdis), Karolinę Kominek (Wymyk) oraz Marię Pawłowską. W pozostałych rolach zobaczymy Małgorzatę Zajączkowską, Ireneusza Czopa oraz Aleksandra Mikołajczaka.

Producenci filmu postawili na najwyższej jakości oprawę wizualną i dźwiękową. Autorem zdjęć jest Adam Bajerski, który w przeszłości pracował przy takich filmach jak Zmruż oczy, Sztuczki i Imagine. Za muzykę odpowiada Mikołaj „Noon” Bugajak, jeden z najbardziej uzdolnionych i docenionych producentów muzycznych w kraju. Zdjęcia do filmu realizowane były w Warszawie i Berlinie.

Dystrybutorem filmu jest Next Film.

d38g04l

Podziel się opinią

Share

d38g04l

d38g04l