Trwa ładowanie...
d14nx3z
Aktualności

Kasia Cichopek zostanie pisarką

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kasia Cichopek
Kasia Cichopek (Michał Pieściuch / newspix.pl)
d14nx3z

[

]( http://www.fakt.pl )
Kasia Cichopek (28 l.) doskonale wie, jak własne doświadczenia przekuć na sukces i pieniądze.

d14nx3z

Już jesienią do sklepów trafi jej książka. Aktorka opowie nam o swoich przeżyciach związanych z ciążą i doradzi, jak szybko wrócić do formy po urodzeniu dziecka. To się nazywa mieć głowę na karku!

– To będzie moja książka, o moich przeżyciach i moich doświadczeniach. Piszę sama, ale mam cały zespół, który będzie mi pomagał, np. cały set ćwiczeń przygotuje trener, który ze mną ćwiczy na co dzień – mówi nam Kasia Cichopek.

Na ćwiczeniach i diecie jednak się nie skończy. – Będzie też duża część poświęcona temu, jak dobrze dobrać bieliznę, zwłaszcza chodzi mi tu o mamy karmiące. Tu też wypowie się ekspertka – dodaje Kasia.

Na pomysł napisania książki Cichopek wpadła zaraz po porodzie, kiedy to sama w szybkim tempie musiała zrzucić parę kilogramów i wrócić do dawnej figury. – Ta książka ma pomóc kobietom w powrocie do formy po ciąży. Liczę, że już jesienią będzie w sklepach. Mam nadzieję, że pojawi się równolegle z programem, o który teraz się staram – opowiada.

d14nx3z

– Chciałabym po prostu podzielić się z innymi kobietami moimi specjalistami, żeby im ułatwić życie – dodaje gwiazda.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Barcis-wraca-do-Tanca-z-gwiazdami-,artykuly,71545,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Barciś wraca do "Tańca z gwiazdami"

Zobacz także:

d14nx3z

**[

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html ) **

d14nx3z

Podziel się opinią

Share
d14nx3z
d14nx3z