Trwa ładowanie...
katarzyna glinka
14-06-2010 11:59

Katarzyna Glinka wytańczyła sobie rolę

Katarzyna Glinka wytańczyła sobie rolęŹródło: Kapif.pl
d1rfuvv
d1rfuvv

[

]( http://www.fakt.pl )
Tygodnie codziennych ciężkich prób i litry potu wylane na parkiecie opłaciły się Kasi Glince (33 l.). Aktorka doszła do finału "Tańca z gwiazdami", pokazując wszystkim siłę swojego charakteru i wolę walki. Widzowie ją pokochali, a producenci filmowi zauważyli.

Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, Kasia Glinka dostała rolę w nowej adaptacji kultowego filmu "Och, Karol!".

d1rfuvv

Katarzyna Glinka do niedawna nie miała szczęścia do ról. Kilka tygodni temu bardzo starała się o rolę w produkcji TVN-u "Bokser". I gdy już prawie miała ją w garści, na drodze stanęła jej popularna aktorka Anna Przybylska (32 l.). To jej stacja dała rolę partnerki tytułowego boksera. Ale los wreszcie uśmiechnął się do Glinki. Niedoceniana do tej pory aktorka dzięki udziałowi w show została zauważona przez twórców hitowej produkcji "Och, Karol!".

– Glinka zagra kochankę, kelnerkę, którą Karol spotka jak już inne jego kobiety zaczną spiskować razem – powiedział na informator. Bycie w obsadzie tego kultowego filmu dla wielu aktorów jest prestiżem. Oprócz Glinki bowiem wystąpią w nim same znane nazwiska m.in. Małgorzata Foremniak (43 l.), Anna Mucha (30 l.) i Magdalena Socha (30 l.). Gratulujemy!

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Taniec z gwiazdami. FINAŁ!

d1rfuvv
d1rfuvv

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rfuvv