Trwa ładowanie...

Katarzyna i Cezary Żak w żałobie. Mama aktorki przegrała walkę z chorobą

- Zmarła tuż przed świętami, w Wielki Czwartek. Kasia miała bardzo smutną Wielkanoc. Jej mama została pochowana w ich rodzinnym Toruniu – mówi na łamach "Na żywo" znajoma aktorki.

Katarzyna i Cezary Żak w żałobie. Mama aktorki przegrała walkę z chorobąŹródło: ONS.pl
dt3is9o
dt3is9o

W kwietniu informowaliśmy, że mama Katarzyny Żak cierpi na bardzo rzadkie schorzenie autoimmunologiczne.

*- Na szczęście w porę zareagowała. Kiedy źle się poczuła, natychmiast udała się na badania i szybko trafiła do szpitala. Dzięki temu może kontrolować, co się z nią dzieje *– zwierzała się aktorka na łamach tygodnika.

W tych trudnych chwilach aktorkę wspiera mąż Cezary Żak. Oficjalne kondolencje złożyli włodarze Torunia.

- Przekazujemy wyrazy najgłębszego współczucia i łączności w żalu pani Katarzynie Żak, Laureatce Piernikowej Alei Gwiazd w związku ze śmiercią mamy. Słowa pocieszenia kierujemy do całej pogrążonej w żałobie rodziny. Dzielimy państwa osamotnienie i ból po stracie ukochanej osoby - czytamy w liście.

Żona Cezarego Żaka pochodzi z rodziny lekarskiej. Jej matka była lekarzem w szpitalu wojskowym, a ojciec pracownikiem laboratorium w Toruniu. Katarzyna wiele im zawdzięcza. To oni dostrzegli u niej w porę wadę postawy i wysłali córkę na rehabilitację. Niestety na stare lata jej mama sama potrzebowała pomocy.

dt3is9o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt3is9o