ycipk-2khp6b

Katarzyna Warnke na zdjęciu Patryka Vegi. Mrozi krew w żyłach

Patryk Vega pochwalił się zdjęciami z planu filmu "Kobiety mafii 2". Fani wiwatują, a internauci komentują zdjęcie Katarzyny Warnke.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Spuchnięta Anka powraca" - napisał Vega.
"Spuchnięta Anka powraca" - napisał Vega. (Instagram.com, Fot: Instagram)
ycipk-2khp6b

Vega lubi budzić kontrowersje. Wiadomo to nie od dziś. W związku z tym jego produkcje są szeroko komentowane. Zarówno przez internautów, jak i specjalistów w dziedzinie filmu. I o to w tym wszystkim chodzi.

Patryk Vega opublikował zdjęcie Katarzyny Warnke, która pojawi się w "Kobitach mafii 2". "Spuchnięta Anka wróciła" – napisał, a oczom internautów ukazała się Warnke, która wcielała się właśnie w tę postać. "Wygląda jak prawdziwe poturbowanie" - nie dowierzali fani.

ycipk-2khp6b

"Już we wrześniu wchodzę na plan "Kobiet mafii 2", które będą miały premierę tydzień po Walentynkach 2019" - zapowiadał Vega jakiś czas temu. I nie rzucał słów na wiatr. Zdaje się, że prace ruszyły z kopyta i widzowie, którzy tak bardzo wyczekiwali drugiej części, doczekają się kontynuacji.

"Chyba Piotrkowi zupa była za słona" - żartowali niektórzy. Inni zachwycali się grą aktorską Warnke. "W pierwszej części zagrała kapitalnie".

Czekacie na drugą część?

ycipk-2khp6b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2khp6b

ycipk-2khp6b
ycipk-2khp6b