Trwa ładowanie...
d2qql7l

Katarzyna Warnke na zdjęciu Patryka Vegi. Mrozi krew w żyłach

Patryk Vega pochwalił się zdjęciami z planu filmu "Kobiety mafii 2". Fani wiwatują, a internauci komentują zdjęcie Katarzyny Warnke.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Spuchnięta Anka powraca" - napisał Vega.
"Spuchnięta Anka powraca" - napisał Vega.Źródło: Instagram.com, Fot: Instagram
d2qql7l

Vega lubi budzić kontrowersje. Wiadomo to nie od dziś. W związku z tym jego produkcje są szeroko komentowane. Zarówno przez internautów, jak i specjalistów w dziedzinie filmu. I o to w tym wszystkim chodzi.

Patryk Vega opublikował zdjęcie Katarzyny Warnke, która pojawi się w "Kobitach mafii 2". "Spuchnięta Anka wróciła" – napisał, a oczom internautów ukazała się Warnke, która wcielała się właśnie w tę postać. "Wygląda jak prawdziwe poturbowanie" - nie dowierzali fani.

"Już we wrześniu wchodzę na plan "Kobiet mafii 2", które będą miały premierę tydzień po Walentynkach 2019" - zapowiadał Vega jakiś czas temu. I nie rzucał słów na wiatr. Zdaje się, że prace ruszyły z kopyta i widzowie, którzy tak bardzo wyczekiwali drugiej części, doczekają się kontynuacji.

d2qql7l

"Chyba Piotrkowi zupa była za słona" - żartowali niektórzy. Inni zachwycali się grą aktorską Warnke. "W pierwszej części zagrała kapitalnie".

Czekacie na drugą część?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qql7l

Podziel się opinią

Share
d2qql7l
d2qql7l