Trwa ładowanie...
d1v13j7

Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kate Beckinsale i Chloë Sevigny znów razem
d1v13j7

Kate Beckinsale i Chloë Sevigny ponownie spotkają się na planie filmowym z Whitem Stillmanem, z którym w 1998 roku nakręciły "Rytmy nocy".

Nowy projekt będzie adaptacją książki filmowca, zatytułowanej "Love & Friendship: An Adaptation of Jane Austen's Unfinished Novella Concerning the Beautiful Lady Susan Vernon, Her Loves and Friendships, and the Strange Antagonism of the DeCourcy Family". Już za samego tytułu wynika, iż powieść inspirowana jest twórczością autorki "Dumy i uprzedzenia". Film ukaże się natomiast pod tytułem "Lady Susan".

Kate Beckinsale zagra tytułową rolę Lady Susan Vernon, która rozpoczyna romans z żonatym mężczyzną. Partnerować jej będzie Chloë Sevigny jako jej przyjaciółka i powierniczka, Alicia. Emma Greenwell, Morfydd Clark, Jemma Redgrave, James Fleet, Tom Bennett i Justin Edwards również znaleźli się w obsadzie.

Za kamerą staje Whit Stillman, który wraz z Katie Holly i Lauranne Bourrachot produkuje film. Zdjęcia ruszają jeszcze w tym miesiącu i będą realizowane w Irlandii.

Kate Beckinsale ostatnio zagrała w filmie "Absolutely Anything", a Chloë Sevigny w "Black Dog, Red Dog".

d1v13j7

Podziel się opinią

Share
d1v13j7
d1v13j7