Trwa ładowanie...
d4aau0d

Keanu Reeves zmienił się nie do poznania. O co chodzi z tym brzuchem?

Keanu Reeves wraca do swojej roli sprzed 30 lat. Ale na najnowszych fotkach z planu "Bill & Ted Face the Music" w niczym nie przypomina dawnego Teda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Keanu Reeves reaguje na dozgonne uwielbienie fanów
Keanu Reeves reaguje na dozgonne uwielbienie fanów (East News, Fot: Emma McIntyre)
d4aau0d

Po sieci krążą zakulisowe zdjęcia z planu "Bill & Ted Face the Music", czyli kolejnej odsłony serii popularnej w latach 90. Alex Winter i Keanu Reeves po raz kolejny wcielają się w tytułowych bohaterów.

Na pierwszych fotkach z planu Reeves biegał w różowej koszuli, był gładko ogolony i miał długie włosy. Tymczasem najnowsze przecieki związane z wyglądem jego bohatera prezentują taki image:

Gęsta broda i fryzura z wygolonymi bokami to być może chwilowa charakteryzacja. Ale o co chodzi z podwiniętą obcisłą koszulką i pokazywaniem brzucha? Tego dowiemy się najwcześniej w przyszłym roku, kiedy "Bill & Ted Face the Music" trafi na ekrany. Amerykańska premiera jest zaplanowana na 21 sierpnia 2020 r.

d4aau0d

Zobacz także: Keanu Reeves ma odznakę bohatera. Za przyzwoitość

Przypomnijmy, że Alex Winter i Keanu Reeves po raz pierwszy wcielili się w nastolatków podróżujących w czasie w filmie "Fantastyczne przygody Billa i Teda" z 1989 r. Dwa lata później do kin trafił sequel "Szalona wyprawa Billa i Teda", powstał także serial, dwa sezony kreskówki, komiksy i gry wideo na filmowej licencji.

Materiały prasowe

"Bill & Ted Face the Music" będzie wielkim powrotem Alexa Wintera na duży ekran. Od dłuższego czasu pracuje głównie jako reżyser telewizyjny i aktor dubbingowy, a ostatni pełnometrażowy film z jego udziałem to "Wirtuoz" z 2013 r.

d4aau0d

Obejrzyj: "John Wick 3". Keanu Reeves opowiada o roli

d4aau0d

Podziel się opinią

Share

d4aau0d

d4aau0d