Trwa ładowanie...
kevin sam w domu
27-12-2013 15:09

''Kevin sam w domu'': Macaulay Culkin je pizzę

''Kevin sam w domu'': Macaulay Culkin je pizzęŹródło: mat. dystrybutora
d3yqnke
d3yqnke

Pewnie wielu z was oglądając „Kevina samego w domu” w pierwszy dzień świat zastanawiało się, co słychać u Macaulaya Culkina. Otóż jego przyjaciele zapewniają, że aktor wyszedł z dołka, ma kochającą dziewczynę, dzięki której przestał brać narkotyki, i nigdy nie czuł się lepiej (więcej tutaj)
. Czyżby?

Przebrzmiały dziecięcy gwiazdor, który ostatni raz na ekranie pojawił się w 2007 roku, nadal robi wszystko, aby fani mieli go za niepoczytalnego. Tak było, kiedy Culkin wpuścił do swojego domu dziennikarzy Daily Mail i pokazał swoje szalone obrazy (więcej tutaj)
, tak jest i teraz, kiedy aktor zamieścił w sieci ponad 4-minutowy filmik, na którym… je pizzę. Ten swoisty performance nawiązuje do podobnego wideo, które lata temu nagrał Andy Warhol. Z tą różnicą, że papież pop-artu pałaszował hamburgera.

Okazuje się, że Macaulay Culkin nie tylko tworzy surrealistyczne obrazy, ale również muzykuje. Wspomniany filmik to promocja jego zespołu The Pizza Underground, którego nazwa z kolei nawiązuje do słynnego zespołuLou Reeda, The Velvet Underground.

(fot. EastNews)

Nagrania kapeli, będące swoistym hołdem dla zmarłego 27 października tego roku 71-letniego muzyka, można odsłuchać pod tym adresem.

d3yqnke
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yqnke