Trwa ładowanie...
dcxd1cz

"Kevin sam w domu". Szykuje się remake filmu z Macaulayem Culkinem

"Kevin sam w domu" to film, bez którego trudno wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia. Mamy jednak dla was niespodziankę! Disney szykuje remake kultowej komedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Szykuje się remake najsłynniejszego filmu świątecznego "Kevin sam w domu"
Szykuje się remake najsłynniejszego filmu świątecznego "Kevin sam w domu" (Forum, Fot: filmstills.net)
dcxd1cz

Disney+ ma być nową platformą streamingową, która będzie konkurowała z takimi potęgami jak Netflix czy HBO GO. W ramach działań PR-owych zostało zaplanowanych kilka remaków popularnych filmów. Jednym z nich ma być "Kevin sam w domu", od którego światowej premiery minęło już 29 lat.

Kultowa komedia świąteczna nadal jest emitowana co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia. W Polsce film z Macaulayem Culkinem można obejrzeć w telewizji Polsat.

Twórca remake'u "Kevin sam w domu" Ryan Reynolds nie zdradził jeszcze żadnych szczegółów, jednak odtwórcę głównej roli paparazzi przyłapali na kręceniu scen w świątecznym klimacie. Możemy się wobec tego spodziewać, że Macaulay Culkin zagra w produkcji.

dcxd1cz

Kevin sam w domu — o czym był film?

"Kevin sam w domu" opowiadał historię zwariowanej rodziny, która święta Bożego Narodzenia postanowiła spędzić na wakacjach. Zapomnieli jednak o najmłodszym Kevinie (grał go 10-letni wówczas Macaulay Culkin).

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Pozostawiony sam sobie chłopiec świetnie się czuł w wielkim domu, jednak tylko do czasu. Musiał bowiem stawić czoło dwóm złodziejom (Joe Pesci, Daniel Stern). Pomysły Kevina do dziś bawią fanów komedii.

dcxd1cz

Kevin sam w domu — teorie dotyczące fabuły

Projekt remake'u "Kevin sam w domu" wstępnie zatytułowano "Stoned alone". Istnieją dwie teorie dotyczące fabuły. Pierwsza z nich odnosi się do klasycznej powtórki z rozrywki. Druga brzmi o wiele ciekawiej.

Fabuła miałaby się przenieść do czasów współczesnych. Dorośli bohaterowie (w tym Macaulay Culkin) zostaliby napadnięci w domu przez młodocianych złodziejaszków. Przypomnijmy, że kultowy dziecięcy aktor już w zeszłym roku powrócił do roli dorosłego Kevina w reklamie Google’a.

Ucieszyła was informacja o powrocie Kevina? A może jesteście fanami kultowego filmu świątecznego z 1990 roku?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dcxd1cz

Podziel się opinią

Share
dcxd1cz
dcxd1cz