Trwa ładowanie...

Kina samochodowe zaczynają się otwierać. Mogą odzyskać dawny blask

Po II wojnie światowej bardzo popularną formą rozrywki był kina samochodowe. Z biegiem lat odeszły one nieco w zapomnienie. Pandemia koronawirusa może jednak sprawić, że wróci na nie moda. Właście zaczęły się otwierać, m.in. w Warszawie.

Kina samochodowe zaczynają się otwierać. Mogą odzyskać dawny blaskŹródło: Getty Images
de8dz6f
de8dz6f

Kina samochodowe był jedną z popularniejszych rozrywek po II wojnie światowej. Z biegiem czasu ich popularność zaczęła spadać i odchodziły w zapomnienie. Jednak w najbliższym czasie mogą znowu stać się jedną z modniejszych rozrywek. W obliczu pandemii koronawirusa zaleca się dystans społeczny, a sale kinowe są zamknięte.

W Warszawie od czwartku 21 maja działa kino samochodowe na terenie Stalowni Praskiej (ul. Szwedzka 2/4). - - Zapraszamy na prawdopodobnie pierwsze wydarzenie kulturalne "na żywo" od czasu wybuchu pandemii. Kino samochodowe Kultura Wysoka / Stalownia Praska zaprasza na film - zachęcają organizatorzy.

Na dobry początek obejrzymy tam trochę klasyki kina. Na ekranie pojawią się m.in. "Pulp Fiction" i wiele innych hitów ostatnich kilkunastu lat.

Seanse zaczynają się wieczorem, ok. 21:30. Na parking można wjeżdżać wcześniej, bo od 20:45. Bilety na pokazy kosztują 50 zł za samochód (dwie osoby w aucie). Za każdą kolejną osobę w pojeździe należy dopłacić 10 zł.

de8dz6f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
de8dz6f