Trwa ładowanie...
kamienie na szaniec

Kino Helios wkracza do Kalisza!

Share
Kino Helios wkracza do Kalisza!
Źródło: mat. promocyjne
ddu1bro

Już od 20 marca tego roku Kaliszanie dołączą do grona Widzów ogólnopolskiej sieci kin Helios. Nowy obiekt, posiadający 7 sal z miejscami dla ponad 1400 kinomanów, otwiera się w Galerii Amber i jest pierwszym multipleksem sieci kin Helios w Kaliszu.

Przy tej wyjątkowej okazji sieć kin Helios przygotowała masę atrakcji dla pierwszych Widzów, którzy odwiedzą kino w Kaliszu w dniach 20-23 marca i wezmą udział w filmowej zabawie. Będzie można nawet przenieść się do Hollywood! W programie przygotowaliśmy animacje z „Wizytą w Hollywood”, między innymi: Hollywoodzka zgaduj zgadula, odbicie ręki gwiazdy filmowej, kolorowanki filmowych bohaterów dziecięcych w mega formacie, taśma filmowa – zostań rysownikiem bajek oraz studio charakteryzatorskie – malowanie twarzy, stylizacje dziecięce, postaci z bajek! Ponadto w niedzielę, 23 marca od godziny 13:00 Helios zaprasza na specjalny dzień kinowy z Galerią Amber! Podczas tego pełnego atrakcji dnia, na terenie Galerii, zobaczyć będzie można popisy kaskaderskie w stylu Star Wars, występy taneczne Michaela Jacksona oraz posłuchać koncertu Marilyn Monroe. Zaprezentuje się także grupa cyrkowa Carnival - zobaczyć będzie można taniec na linie, żonglerkę piłkami oraz maczugami, taniec na chuście i na hamaku. Można będzie
spotkać gwiazdy kina: Jasia Fasolę oraz Chucka Norrisa. Organizowane będą także konkursy kinowe!

W pierwszym tygodniu otwarcia w Heliosie obejrzeć będzie można najnowsze filmy rodzimego i światowego kina – organizatorzy zapraszają na seanse „Kamieni na szaniec”, „Nauki spadania”, „Muppety: poza prawem”, czy „72 godziny”.

ddu1bro
ddu1bro
ddu1bro
ddu1bro