Trwa ładowanie...
d306w8v

Kino Helios wkracza do Kalisza!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kino Helios wkracza do Kalisza!
(mat. promocyjne)
d306w8v

Już od 20 marca tego roku Kaliszanie dołączą do grona Widzów ogólnopolskiej sieci kin Helios. Nowy obiekt, posiadający 7 sal z miejscami dla ponad 1400 kinomanów, otwiera się w Galerii Amber i jest pierwszym multipleksem sieci kin Helios w Kaliszu.

Przy tej wyjątkowej okazji sieć kin Helios przygotowała masę atrakcji dla pierwszych Widzów, którzy odwiedzą kino w Kaliszu w dniach 20-23 marca i wezmą udział w filmowej zabawie. Będzie można nawet przenieść się do Hollywood! W programie przygotowaliśmy animacje z „Wizytą w Hollywood”, między innymi: Hollywoodzka zgaduj zgadula, odbicie ręki gwiazdy filmowej, kolorowanki filmowych bohaterów dziecięcych w mega formacie, taśma filmowa – zostań rysownikiem bajek oraz studio charakteryzatorskie – malowanie twarzy, stylizacje dziecięce, postaci z bajek! Ponadto w niedzielę, 23 marca od godziny 13:00 Helios zaprasza na specjalny dzień kinowy z Galerią Amber! Podczas tego pełnego atrakcji dnia, na terenie Galerii, zobaczyć będzie można popisy kaskaderskie w stylu Star Wars, występy taneczne Michaela Jacksona oraz posłuchać koncertu Marilyn Monroe. Zaprezentuje się także grupa cyrkowa Carnival - zobaczyć będzie można taniec na linie, żonglerkę piłkami oraz maczugami, taniec na chuście i na hamaku. Można będzie
spotkać gwiazdy kina: Jasia Fasolę oraz Chucka Norrisa. Organizowane będą także konkursy kinowe!

W pierwszym tygodniu otwarcia w Heliosie obejrzeć będzie można najnowsze filmy rodzimego i światowego kina – organizatorzy zapraszają na seanse „Kamieni na szaniec”, „Nauki spadania”, „Muppety: poza prawem”, czy „<a href=""http://film.wp.pl/72-godziny-6029109045060737c onclick="javascript:window.open(this.href);return false;">72 godziny”.

d306w8v

Zwiastun ''Kamieni na szaniec'':

Wyposażony w najwyższej klasy sprzęt nagłaśniający, srebrne ekrany perełkowe Harkness oraz najnowszy system projekcji trójwymiarowej - DepthQ - zapewni oglądającym najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Poza regularnym repertuarem w kaliskim kinie Widzowie będą mogli w najbliższym, czasie wziąć udział w seansach specjalnych: Kinie Kobiet, Nocnych Maratonach Filmowych czy pokazach w ramach cyklu Kino Konesera, którego Ambasadorem jest Tomasz Raczek.

d306w8v

Sieć kin Helios cieszy się dużym uznaniem klientów. Marka otrzymała tytuł Superbrands Created in Poland 2013/2014 w kategorii czas wolny. Gości przyciąga znakomita atmosfera towarzysząca wszystkim pokazom filmowym oraz szeroki repertuar, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Komplet informacji, aktualny repertuar, wszelkie wydarzenia lokalne związane z projektami kinowymi oraz premierami filmowymi dostępne są pod adresem: www.helios.pl/40,Kalisz/StronaGlowna. Zapraszamy!

d306w8v

Podziel się opinią

Share
d306w8v
d306w8v