Trwa ładowanie...
jan komasa
23-09-2014 10:39

Kino Orange rusza w Polskę z filmem "Miasto 44"

Share
Kino Orange rusza w Polskę z filmem "Miasto 44"
da935rd

Kino Orange, największe objazdowe kino w Polsce, rozpoczyna 5. sezon swojej działalności. Prezentuje najbardziej elektryzującą koprodukcją Orange ostatnich miesięcy – film *"Miasto 44" w reż. Jana Komasy.*

W pierwszej, powakacyjnej trasie mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, zobaczą jeszcze cztery premierowe tytuły: „Wakacje Mikołajka”, czyli najpopularniejszy film tego lata, „Wojownicze Żółwie Ninja” tym razem w pełnym trójwymiarze, kultową „Pszczółkę Maję” w nowej wersji fabularnej oraz „Służby specjalne” – powrót reżysera „Pit Bulla” Patryka Vegi do mocnego kina.

Kino Orange przygotowało wyjątkową atrakcję dla mieszkańców Świnoujścia, plenerową wystawę fotosów i kadrów z filmu „Miasto 44” wraz z komentarzami jego twórców. Na odnowionym Placu Wolności, w centralnym punkcie miasta, wystawa pojawi się19 września, czyli w dniu wejścia filmu „Miasto 44” do kin w całej Polsce.

da935rd

Poza Świnoujściem, w pierwszej trasie, Kino Orange odwiedzi m.in.: Lubsko, Koźmin Wielkopolski, Kłodawę, Ostródę i Nidzicę. W wybranych miastach planowane są również spotkania z twórcami i aktorami filmu „Miasto 44”. W sezonie 2014/ 2015 Kino Orange odwiedzi ponad 75 miejscowości we wszystkich województwach w Polsce.

Kino Orange to najwyższa jakość projekcji, także w technologii 3D. Wszystkie filmy w są wyświetlane na panoramicznym ekranie kinowym o podstawie 7 m, który pozwoli widzom cieszyć się pełnią obrazu prezentowanych tytułów. Aby ułatwić widzom Kina Orange zakup biletów za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl proponujemy system przedsprzedaży na wszystkie popołudniowe oraz weekendowe seanse. Zakupiony bilet widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy i adres e-mail.

Klienci Orange codziennie mają możliwość zakupu dwóch biletów cenie jednego. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360 i otrzymają. Otrzymują SMS zwrotny z unikalnym kodem który trzeba pokazać w kasie kina co najmniej 30 minut przed seansem. Dla szkół i grup zorganizowanych oferowane są specjalne zniżki. Dla rodzin, uczniów, studentów i seniorów Kino Orange przygotowało bilety ulgowe.

Repertuar i trasa na stronie www.KinoOrange.pl

da935rd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da935rd
da935rd