Trwa ładowanie...
kobiety bez wstydu
22-07-2016 15:01

"Kobiety bez wstydu": Dereszowska, Kisio, Lesień, Milowicz na premierze filmu

"Kobiety bez wstydu": Dereszowska, Kisio, Lesień, Milowicz na premierze filmuŹródło: getty
d44psj7
d44psj7

*Anna Dereszowska, Aleksandra Kisio, Michał Lesień, Michał Milowicz – gwiazdy "Kobiet bez wstydu" pojawiły się na uroczystej premierze filmu. Komedia o mężczyźnie, który znalazł sposób na kobiety w reżyserii Witolda Orzechowskiego, od dziś w kinach w całej Polsce.*

21 lipca w warszawskim kinie Atlantic odbyła się uroczysta premiera filmu „Kobiety bez wstydu” – przesyconej zmysłowym erotyzmem komedii z najpiękniejszymi gwiazdami polskiego kina w obsadzie. Na czerwonym dywanie obok reżysera Witolda Orzechowskiego pojawiła się plejada gwiazd występujących w filmie: Anna Dereszowska, Aleksandra Kisio, Alżbeta Lenska, Michał Lesień, Michał Milowicz. Na widowni zasiedli także lubiani i podziwiani przedstawiciele świata kultury i showbiznesu, m.in. Ada Fijał, Kasia Wołejnio, Sandra Staniszewska, Wojciech Medyński i Michał Witkowski.

"Kobiety bez wstydu" to historia Piotra, kóry rzuca pracę kelnera w Wiedniu i w rodzinnym Krakowie otwiera praktykę psychoanalityka. Nie ważne, że brak mu kwalifikacji i doświadczenia. Jego gabinet „tylko dla pań” co dzień pęka w szwach, a jego sypialnia przeżywa prawdziwe oblężenie. Kobiety z rozkoszą zdradzają mu swe najbardziej intymne sekrety, a on daje się wciągnąć nie tylko w zawiłości ich umysłów i serc, ale także w całkiem realne życiowe perypetie. I znów okaże się, że zakochane kobiety potrafią być równie czarujące, co niebezpieczne.

d44psj7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44psj7