Trwa ładowanie...

"Kobiety mafii 2” na pierwszym miejscu box office. Ponad 370 tys. widzów w pierwszy weekend

Kontynuacja zeszłorocznego przeboju zaliczył świetny start w kinach i przez pierwszy weekend wyświetlania zgromadził 373 982 widzów. Daje mu to drugą pozycję wśród najlepszych weekendów otwarcia tego roku oraz pierwsze miejsce w aktualnym zestawieniu box office.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

W jednej z głównych ról wystąpi Agnieszka Dygant
W jednej z głównych ról wystąpi Agnieszka DygantŹródło: Materiały prasowe
d25p35t

Patryk Vega jest niekwestionowanym mistrzem polskiego kina akcji. Każdy jego następny film podbija box office i gromadzi olbrzymią widownię - nie inaczej jest w przypadku najnowszej produkcji reżysera. Kobiety mafii powróciły i sporo namieszają w tegorocznym zestawieniu najpopularniejszych polskich produkcji.

Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film "Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku.

d25p35t

Zobacz zwiastun:

Ciąg dalszy doskonale przyjętych "Kobiet mafii” to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu "Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska!

W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix "Dom z papieru" - Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota.

d25p35t

"Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

Zobacz też: Widzieliśmy "Kobiety Mafii 2". Spuchnięta Anka rozkłada na łopatki

Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk).

Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się "mafijną celebrytką”.

Zobacz też: Patryk Vega: "W Kolumbii ochraniała nas policja"

W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d25p35t

Podziel się opinią

Share
d25p35t
d25p35t