Trwa ładowanie...
Aktualności

"Kochaj": nieoczekiwane zaręczyny na premierze filmu

Share
"Kochaj": nieoczekiwane zaręczyny na premierze filmu
Źródło: getty
d3xhr22

23 maja w Płocku odbyła się uroczysta prapremiera filmu *"Kochaj". Na czerwonym dywanie pojawiły się gwiazdy - Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Lamparska. Odtwórczyniom głównych ról towarzyszyli aktorzy znani z filmu, Mikołaj Roznerski oraz Nikodem Rozbicki, który wcielił się również w prowadzącego imprezę. Na pokazie nie mogło zabraknąć reżyser Marty Laryssy Plucińskiej. Autorka „Kochaj” pojawiła się w Płocku w asyście projektantki kostiumów Magdaleny Arłukiewicz oraz producenta Pawła Plucińskiego.*

Płocką prapremierę filmu „Kochaj” poprzedziło spotkanie gwiazd filmu z widzami, które odbyło się na Rynku Starego Miasta. Wzięli w nim udział Olga Bołądź, Małgorzata Kożuchowska, Magdalena Lamparska i Nikodem Rozbickici. Cała czwórka nie mogła narzekać na brak zainteresowania i przez kilka godzin chętnie pozowała do zdjęć i rozdawała autografy. Na przybyłych czekała również niespodzianka – flash mob w wykonaniu profesjonalnych tancerek.

Wieczorem wydarzenia przeniosły się do płockiego kina Przedwiośnie, gdzie do gwiazd dołączyli m.in. Mikołaj Roznerski i reżyser Marta Laryssa Plucińska. Po przemówieniu autorki „Kochaj” doszło to kolejnej nieoczekiwanej sytuacji. Ku zaskoczeniu wszystkich, jeden z widzów publicznie oświadczył się swojej partnerce. A zatem – jeśli ślubować miłość, to tylko na filmie „Kochaj”!

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

To film, w którym każda kobieta odnajdzie coś znajomego, jakiś fragment siebie. To po prostu kawał „kobiecego świata”. Nie żadna wydumana historia z kosmosu, ale opowieść o współczesnych dziewczynach, które można spotkać w każdym mieście – zdradza reżyserka, Marta Plucińska. Każda z bohaterek jest inna, ma inny pomysł na życie, ale łączy je przyjaźń – i fakt, że marzą o prawdziwej miłości. Jak każdy z nas.

d3xhr22

Wspaniale, że udało nam się zgromadzić na planie tyle gwiazd. To jedne z najlepszych polskich aktorek. Mają niesamowity talent, prawdziwy „szósty zmysł”, który włącza się, gdy tylko stają przed kamerą. Od razu widać, że te dziewczyny przyjaźnią się i rozumieją bez słów. A nam zależało właśnie na tym, by między bohaterkami była prawdziwa „chemia” – mówi producent filmu, Paweł Pluciński.

d3xhr22

Podziel się opinią

Share
d3xhr22
d3xhr22