Trwa ładowanie...

"Kochankowie z księżyca" na zakończenie Kina letniego "100 leżaków i ekran"

Share
"Kochankowie z księżyca" na zakończenie Kina letniego "100 leżaków i ekran"
Źródło: Polsat
duned61

*"Kochankowie z księżyca" - romantyczna opowieść o dwojgu nastolatków, próbujących się odnaleźć w świecie zagubionych dorosłych to ostatnia propozycja cyklu kinowych pokazów plenerowych „100 leżaków i ekran”, organizowanego przez FilmBox, Antyradio oraz Cyfrowy Polsat.*

To już ostatnie seanse dla widzów gromadzących się tłumnie w środy w Warszawie na Polu Mokotowskim obok Pubu Lolek, a w czwartki w Krakowie tuż przy kultowym Forum Przestrzenie i Katowicach na ul. Mariackiej.

duned61

Plenerowe pokazy filmowe „100 leżaków i ekran” zakończą nominowani do Oscara za najlepszy scenariusz - Kochankowie z Księżyca - przeurocza opowieść o dwójce dzieciaków wyruszających w niecodzienną podróż, która na zawsze ich odmieni, ich opiekunów oraz rodziców. Na drugim planie Bruce Willis, Tilda Swinton, Bill Murray, Frances McDormand i Edward Norton (tym razem bez królików w rękawie!), ale głównymi gwiazdami tego obrazu są Jared Gilman i Kara Hayward – przyszłe gwiazdy kina!

„100 leżaków i ekran” to nie tylko filmy. Przed każdym z seansów widzowie wezmą udział w zabawach i konkursach, a wygrać będzie można atrakcyjne nagrody ufundowane przez Cyfrowy Polsat, FilmBox i Antyradio.

W czasie trwania pokazów Cyfrowy Polsat zapewnia także hot spoty, dzięki którym publiczność Kina Letniego może bezpłatnie łączyć się przez protokół Wi-Fi z najszybszym na świecie Internetem LTE, choćby po to, by superszybko wysłać znajomym fotkę, po cichu „wygooglować” prawidłową odpowiedź konkursową czy po prostu przetestować nowe technologie i ocenić wspaniałe możliwości LTE Cyfrowego Polsatu i sieci Plus. W tym roku ciekawą propozycję zapewnia widzom także największa telewizja internetowa IPLA, uruchamiając na stronie www.ipla.tv sekcję filmową dedykowaną akcji, w której znajdują się filmy pokazane podczas całego okresu trwania projektu. Jest to szczególnie dobra wiadomość dla widzów, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w którymkolwiek z seansów. Start seansów - tuż po zmroku, leżaki i atrakcje czekają na widzów od godziny 20.00. Wstęp wolny.

Na fanpage'u Kina Letniego na Facebooku na bieżąco udostępniane są zwiastuny filmów, najświeższe informacje dotyczące seansów, ewentualne zmiany w razie niesprzyjającej pogody oraz zaproszenia do udziału w licznych konkursach.

duned61

Podziel się opinią

Share
duned61
duned61