Trwa ładowanie...

Kolejny przystanek Objazdowego Kina Visa. W Sycowie z widzami spotka się Wojciech Malajkat

13 grudnia, organizatorzy zapraszają wszystkich widzów z Sycowa i okolic na trzecie spotkanie z cyklu grudniowych spotkań z gwiazdami. O kulisach pracy na planie filmowym "Listów do M.3" w świątecznej atmosferze opowie Wojciech Malajkat - niezwykły aktor i reżyser, a zarazem rektor warszawskiej Akademii Teatralnej. Rozmowa z widzami odbędzie się po projekcji filmu o godz. 19:30 w Centrum Kultury w Sycowie.

Share
Kolejny przystanek Objazdowego Kina Visa. W Sycowie z widzami spotka się Wojciech MalajkatŹródło: Materiały prasowe
d1azd5r

Na mikołajkowym spotkaniu w Kłodawie pojawił się Borys Szyc, który dla widzów Objazdowego Kina Visa przygotował moc niespodzianek. Na początku aktor wraz z Ochotniczą Młodzieżową Strażą Pożarną rozpalił choinkę, a następnie serca widzów zgormadzonych na sali kinowej. Po seansie "Listów Do M. 3" Weronika Wawrzkowicz ciepłym głosem postawiła Borysa w ogniu pytań. Krok po kroku poznaliśmy najciekawsze role filmowe i teatralne z jego bogatego dorobku. Z okazji mikołajek każdy otrzymał filmowy prezent sygnowany autorskim podpisem aktora. Borys Szyc w mikołajkowy wieczór zaraził kłodawian miłością do kina.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

W sobotę 9 grudnia po seansie filmu ‘’Najlepszy” publiczność zgormadzona na Sali w Brodnickim Domu Kultury czekała w napięciu na pojawienie się wyjątkowego gościa. "Nigdy nie jest za późno, nie ważne co chcesz w życiu zrobić" - takimi słowami rozpoczęło się tam ponad dwugodzinne spotkanie z Jerzym Górskim - pierwowzorem filmowego sportowca. Na wypełnionej do ostatniego miejsca sali kinowej zasiedli widzowie z całej Polski, którzy przyjechali, aby obejrzeć film i porozmawiać z legendarnym sportowcem. W niezwykłej Jerzy Górski atmosferze odpowiedział na liczne pytanie z publiczności, szkicując obraz swoich zmagań nie tylko z thriatlonowymi dyscyplinami, ale i przeciwnościami losu. Gość wielokrotnie podkreślał, że siła charakteru bierze się z głowy i że to od nas zależy kim jesteśmy. Rozmowa zakończyła się kilkuminutową owacją na stojąco, a Jerzy Górski z uśmiechem na ustach pozował później do pamiątkowych zdjęć i rozdawał autografy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Objazdowe Kino Visa zaprasza na wyjątkowe seanse filmowe, więcej na www.Kino.Visa.pl

Zobacz co #dziejesiewkulturze:

d1azd5r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1azd5r
d1azd5r