Trwa ładowanie...

Komedia romantyczna z Gdańska bije rekordy popularności. Zobacz kulisy filmu!

Joanna Kulig w roli reżyserki i Michał Czernecki z własnym programem telewizyjnym. Oto moc świątecznych niespodzianek, które twórcy pokazują w kulisach komedii "Miłość jest wszystkim”.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kadr z filmu "Miłość jest wszystkim"
Kadr z filmu "Miłość jest wszystkim"Źródło: Materiały prasowe, Fot: Kino Świat
d2i9eaw

"Miłość jest wszystkim” jest już na ekranach kin, a aktorzy filmu ponownie zapraszają za kulisy, gdzie zdradzają więcej na temat swoich bohaterów. Michał Czernecki dokazuje jako realizator telewizyjny, który w pogoni za oglądalnością, nie cofnie się przed niczym. Marcin Korcz, jak przystało na syna wuefisty, nie ma najmniejszego problemu z wyzwaniami fizycznymi, które czekały go na planie.

Aktor bez wahania poszedł na wojnę z wikingami… i nie zażądał kaskadera! Tymczasem Joanna Kulig po raz pierwszy w karierze wcieliła się w rolę reżyserki i kierowniczki planu. Jej postać to charakterna, energiczna pracoholiczka, która pilnuje każdego detalu na planie świątecznego show, pomysłami rzuca jak z rękawa, a gdy trzeba, to sama zakasuje rękawy i wykonuje pracę innych. W materiale z planu zobaczyć można także przygotowania do bajkowego ślubu, szaloną ekipę telewizyjną i początki gorącego romansu.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2i9eaw

Podziel się opinią

Share
d2i9eaw
d2i9eaw