Trwa ładowanie...
d1fqocf

Koniec spekulacji. Susan Sarandon ucina plotkę o kłótni z Julią Roberts

- Media rozpisywały się, że Julia i ja nienawidziłyśmy się na planie "Mamuśki". Odkryłam, że za tę plotkę jest odpowiedzialny mój PR-owiec - napisała Susan Sarandon na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Koniec spekulacji. Susan Sarandon ucina plotkę o kłótni z Julią Roberts
(Materiały prasowe)
d1fqocf

Chodzi o film "Mamuśka" Chrisa Columbusa (twórcy "Kevina - samego w domu") o młodej kobiecie (Julia Roberts), która zaręczywszy się z rozwiedzionym mężczyną (Ed Harris), walczy o względy jego dzieci, rywalizując z uwielbianą przez nie matką (Susan Sarandon).

Plotka ma już blisko 20 lat. 70-letnia gwiazda dopiero teraz dowiedziała się, kto był źródłem kalumni, o których rozpisywała się prasa w 1998 roku, gdy "Mamuśka" pojawiła się na wielkich ekranach.

d1fqocf

Sarandon odniosła się w ten sposób do artykułu Entertainment Weekly, w którym miała powiedzieć: - Jeśli jesteś w duecie z gwiazdorem, wszyscy zakładają, że się z nim puszczasz. Jeśli grasz z aktorką, wszyscy sądzą, że się z nią kłócisz".

Julia Roberts odniosła się do tej plotki z sobie znanym dystansem i humorem: - Prawdę powiedziawszy, sądziłam, że ludzie będą myśleli, że się przeleciałyśmy.

d1fqocf

Podziel się opinią

Share

d1fqocf

d1fqocf