Trwa ładowanie...

Konrad Niewolski nawołuje do nienawiści. Znany reżyser wulgarnie o symbolach narodowych

O reżyserze takich filmów jak "Symetria" czy "Job, czyli ostatnia szara komórka" dawno nic nie było słychać. Chyba wolelibyśmy, żeby tak zostało. Najnowszy wpis Konrada Niewolskiego pozostawia wiele do życzenia.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Konrad Niewolski nawołuje do nienawiści. Znany reżyser wulgarnie o symbolach narodowychŹródło: East News
d21h2rb
d21h2rb

Na profilach społecznościowych Konrada Niewolskiego pojawiły się wpisy nawołujące do nienawiści. W swoich postach wrzucał zdjęcia symboli Powstania Warszawskiego i flagi narodowej, jednocześnie używając bluzgów.

- Profanowanie tych symboli i celowe prowokowanie, skończy się w końcu tym, że powstanie grupa "patriotów-kamikaze". Patriota- kamikaze będzie strzegł tych wartości, karał za ich profanowanie i odsiadywał z dumą wyrok, za ukaranie ku...wy, które profanuje naszą Polskość. Chętne sam zostanę patriotą-kamikaze. KU CHWALE OJCZYZNY!!! - napisał (zachowano oryginalną pisownię).

Post zainteresował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

- ZNANY REŻYSER CHCE UKARAĆ "KU...WY". Konrad Niewolski publicznie nawołuje do zabijania osób, które nie są wystarczająco według niego patriotyczne. Nazywa je przy tym "kurwami". Reżyser opublikował wezwanie do patriotycznych zamachów samobójczych, które prawdopodobnie miało na celu przypodobanie się obecnej władzy, która pochwala "uniesienia patriotyczne". "Patriota-kamikaze będzie strzegł tych wartości, karał za ich profanowanie i odsiadywał z dumą wyrok, za ukaranie ku...wy, która profanuje naszą Polskość. Chętnie sam zostanę patriotą-kamikaze. KU CHWALE OJCZYZNY!!!" - napisał Niewolski Cała sprawa byłaby groteskowa, gdyby Pan Niewolski nie naruszył swoim czynem prawa. Ośrodek złoży w dniu dzisiejszym zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Pana reżysera - powiadomiło stowarzyszenie.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d21h2rb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21h2rb