Trwa ładowanie...
Aktualności

"Kopciuszek" na DVD i Blu-ray

Share
"Kopciuszek" na DVD i Blu-ray
Źródło: East news
d2tcbuv

Uwielbiana przez miliony widzów i czytelników baśniowa bohaterka powraca w najnowszej fabularnej adaptacji studia Disney. W rolach głównych Lily James oraz zdobywczyni dwóch Oscarów, zjawiskowa Cate Blanchett, a także Helena Bonham Carter, Richard Madden i Stellan Skarsgard.

W polskiej wersji dubbingowej głosu złej macosze użyczyła Magdalena Cielecka, w jednej z ról usłyszymy również Kasię Tusk. „Kopciuszek” w reżyserii nominowanego do Oscara Kennetha Branagha zadebiutuje na Blu-ray i DVD w ofercie Galapagos Films już 28. sierpnia.

W wydaniach DVD i Blu-ray filmowi będzie towarzyszyć wyjątkowa, animowana krótkometrażówka „Gorączka lodu”, dzięki której fani Disneya powrócą do świata przebojowej „Krainy lodu” i raz jeszcze odwiedzą królestwo Arendelle, aby razem z bohaterami świętować urodziny księżniczki Anny.

Już 28 sierpnia na rynku ukaże się wydanie Blu-ray™ i DVD filmu Disneya „Kopciuszek” – wzruszającej, inspirującej i zabawnej opowieści o triumfie dobra nad rozpaczą i okrucieństwem, która zachwyci widzów w każdym wieku.

d2tcbuv

W obu edycjach filmowi będzie towarzyszyć wyjątkowa, animowana krótkometrażówka „Gorączka lodu”, dzięki której fani Disneya powrócą do świata przebojowej „Krainy lodu”, aby razem z bohaterami świętować urodziny księżniczki Anny!

Ponadto wydanie Blu-ray™ zostanie wzbogacone o wiele atrakcyjnych materiałów dodatkowych: • Odtwarzanie baśniowego świata
• Zabawa z kostiumami
• Przygotowania do balu
• Alternatywny początek: Dzieciństwo Elli
• Kudłaci przyjaciele Elli

d2tcbuv

Podziel się opinią

Share
d2tcbuv
d2tcbuv