Trwa ładowanie...
dvz15gm

"Kraina bezprawia 3": jest pierwszy zwiastun nowego sezonu!

Już w poniedziałek, 18 maja, na antenie kanału AMC zadebiutuje trzeci sezon bijącego rekordy serialu. Mamy polski zwiastun.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

"Kraina bezprawia 3" debiutuje na antenie AMC
"Kraina bezprawia 3" debiutuje na antenie AMC (Materiały prasowe)
dvz15gm

W trzecim sezonie "Krainy bezprawia" żyjący w ukryciu Sunny (w tej roli znany m.in. z nowej odsłony "Tomb Raidera" Daniel Wu) stanie przed najpoważniejszym z dotychczasowych wyzwań: samotnym wychowywaniem nowonarodzonego syna, Henry’ego.

Dopiero gdy niemowlę zapadnie na tajemniczą chorobę, Sunny postanowi połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie bezwzględne Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides), ani Walda (Stephen Lang, Avatar), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (w tej roli znany z hitowego „Westworld” Sherman Augustus), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie.

Dopiero dopiero pojawienie się w Krainie bezprawia tajemniczego przywódcy Nomadów, znanego jako Pilgrim (Babou Ceesay) wymusi na dawnych wrogach zawarcie przymierza chroniącego ich przed zagrożeniem.

Pierwszy odcinek trzeciego sezony "Krainy bezprawia" będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 18 czerwca o godz. 22 na kanale AMC. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dvz15gm

Podziel się opinią

Share
dvz15gm
dvz15gm