Trwa ładowanie...
d1jcmkk

"Kraina bezprawia 3": jest pierwszy zwiastun nowego sezonu!

Już w poniedziałek, 18 maja, na antenie kanału AMC zadebiutuje trzeci sezon bijącego rekordy serialu. Mamy polski zwiastun.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kraina bezprawia 3" debiutuje na antenie AMC
"Kraina bezprawia 3" debiutuje na antenie AMC (Materiały prasowe)
d1jcmkk

W trzecim sezonie "Krainy bezprawia" żyjący w ukryciu Sunny (w tej roli znany m.in. z nowej odsłony "Tomb Raidera" Daniel Wu) stanie przed najpoważniejszym z dotychczasowych wyzwań: samotnym wychowywaniem nowonarodzonego syna, Henry’ego.

Dopiero gdy niemowlę zapadnie na tajemniczą chorobę, Sunny postanowi połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie bezwzględne Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides), ani Walda (Stephen Lang, Avatar), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (w tej roli znany z hitowego „Westworld” Sherman Augustus), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie.

Dopiero dopiero pojawienie się w Krainie bezprawia tajemniczego przywódcy Nomadów, znanego jako Pilgrim (Babou Ceesay) wymusi na dawnych wrogach zawarcie przymierza chroniącego ich przed zagrożeniem.

Pierwszy odcinek trzeciego sezony "Krainy bezprawia" będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 18 czerwca o godz. 22 na kanale AMC. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d1jcmkk

Podziel się opinią

Share

d1jcmkk

d1jcmkk