Trwa ładowanie...
d1t5mp1
"Kraina traw" tylko w telewizji WP w piątek 4 sierpnia [ZWIASTUN]

"Kraina traw" tylko w telewizji WP w piątek 4 sierpnia [ZWIASTUN]

Niezwykły film Terry'ego Gilliama ("Monthy Python", "12 małp"). Nagrodzona na Festiwalu w San Sebastian "Kraina traw" z Jeffem Bridgesem i Jodelle Ferland zadebiutuje na antenie Telewizji WP w piątek 4 sierpnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1t5mp1

Z powodu przedawkowania narkotyków umiera matka 11-letniej Jelizy-Rose (Jodelle Ferland). Jej ojciec Noah (Jeff Bridges), muzyk rockowy i narkoman, zabiera ją na teksańską wieś do opustoszałego domu, gdzie z dala od przykrych wspomnień dziewczynka powinna szybciej zapomnieć o traumatycznych przeżyciach. Dzieje się jednak inaczej. Osamotniona i zagubiona Jeliza-Rose z dnia na dzień zaczyna pogrążać się w mrocznym świecie swojej wyobraźni.

Rozmowy z głowami lalek, spotkania z człowiekiem z bagien, czyhające w trawie potwory oraz przyjaźń z upośledzonym umysłowo Dickensem (Brendan Fletcher), sprawia, że Jeliza-Rose zaczyna niebezpiecznie balansować na granicy obłędu.

d1t5mp1

Telewizja Wirtualnej Polski - jak nas oglądać? To proste!

"Kraina traw"

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170. Telewizja Orange: kanał 35.

d1t5mp1

Podziel się opinią

Share

d1t5mp1

d1t5mp1