Trwa ładowanie...

Kto zostanie filmową żoną Romana Polańskiego? Dwie supergwiazdy stają na rzęsach, by dostać rolę u Tarantino

Jennifer Lawrence i Margot Robbie rywalizują o główną rolę w nowym filmie Quentina Tarantino. Stawką jest możliwość wcielenia się w tragicznie zmarłą Sharon Tate.

Kto zostanie filmową żoną Romana Polańskiego? Dwie supergwiazdy stają na rzęsach, by dostać rolę u TarantinoŹródło: Getty Images
d1xxb00
d1xxb00

Twórca "Pulp Fiction" szykuje obraz o zabójstwach sekty Charlesa Mansona. Szczegóły scenariusza nie są znane, ale mówi się, że jednym z wątków ma być morderstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego. To właśnie o rolę Tate starają się Jennifer Lawrence i Margot Robbie.

- Margot jest blisko, ale Jennifer się nie poddaje - zdradził informator "OK!" - Na razie nic jeszcze nie zostało ustalone. Obie próbują przekonać Tarantino, że są idealne do tej roli. Wysyłają mu SMS-y, maile, chodzą z nim na lunche.

W niezatytułowanym obrazie mają zagrać Brad Pitt i Samuel L. Jackson.

Sharon Tate i Roman Polański/Getty Images
Źródło: Sharon Tate i Roman Polański/Getty Images

Przypomnijmy, że członkowie "Rodziny Mansona", założonej pod koniec lat 60., zabijali ludzi na rozkaz charyzmatycznego założyciela. To właśnie wyznawcy Charlesa Mansona odpowiadali za morderstwo Sharon Tate, żony Romana Polańskiego, która była wówczas w 8. miesiący ciąży. "Rodzina Mansona" zabiła łącznie 9 osób. Zarówno Manson, jak i członkowie sekty zostali złapani i skazani na dożywocie.

d1xxb00

Jennifer Lawrence ostatnio zagrała w horrorze "Mother!" Darrena Aronofsky'ego. Margot Robbie z kolei zakończyła prace na planie "I, Tonya", biograficznego filmu o niesławnej łyżwiarce Tonyi Harding.

#dziejesiewkulturze: Margot Robbie chce połamać nogi rywalce:

d1xxb00
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1xxb00