Trwa ładowanie...

Lady Gaga znowu zagra w filmie! Wiemy, kogo

Lady Gaga, która ma za sobą udany pełnometrażowy debiut w "Narodzinach gwiazdy", nic dziwnego, że zarówno ona, jak i producenci mają chrapkę na kolejny sukces. A zapowiada się nieźle!

Share
Lady Gaga znowu zagra w filmie! Wiemy, kogo
Źródło: East News
dhohm3h

Jak podaje Variety, Lady Gaga ma być jedną z gwiazd biograficznego filmu o zabójstwie Maurizio Gucciego, wnuka założyciela marki Gucci.

Piosenkarka miałaby wcielić się w postać Patrizii Reggiani, byłej żony dziedzica, skazanej za zlecenie jego morderstwa.

Patrizia i Maurizio pobrali się w 1973 roku. Dziedzic w trakcie małżeństwa z ambitną córką kelnerki skupił się na bardzo dostatnim życiu, co negatywnie odbiło się na sytuacji firmy – w 1988 roku Maurizio sprzedał większość udziałów rodzinnego biznesu, a pięć lat później pozbył się reszty akcji za 150 milionów dolarów. Para po 12 latach małżeństwa rozwiodła się, a Patrizia została z 860 tysiącami dolarów alimentów rocznie, co uznała za „nędzne ochłapy” majątku byłego męża. Maurizio związał się z młodą projektantką wnętrz. Drogi byłych małżonków rozeszły się na 10 lat.

dhohm3h

23 września 1995 roku Maurizio został zastrzelony na schodach swojego biura w Mediolanie. Śledczy początkowo podejrzewali, że związek ze śmiercią Włocha mogli mieć członkowie rodziny Guccich, niezadowoleni ze sprzedaży rodzinnego biznesu. Po roku na główną podejrzaną zaczęła jednak być typowana była żona, a w całą sprawę okazała się być zamieszana kuriozalna szajka składająca się z… samozwańczej wiedźmy, hotelowego portiera, bezrobotnego Sycylijczyka i uzależnionego od hazardu kierowcy. W trakcie śledztwa udowodniono winę byłej żony, którą od tamtej pory nazywano "Czarną wdową".

Scenariusz filmu powstał na podstawie książki “The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed", za reżyserię ma odpowiadać sam Ridley Scott.

dhohm3h

Podziel się opinią

Share
dhohm3h
dhohm3h