Trwa ładowanie...
legendy polskie allergo

Legendy Polskie Allegro trafią do kin. Tomasz Bagiński wyreżyseruje film pełnometrażowy

"Twardowsky 3.14" to roboczy tytuł nowego filmu, który będzie kontynuacją głośnych krótkometrażówek nakręconych dla Allegro. Premiera w trzecim kwartale 2019 r.

Share
Legendy Polskie Allegro trafią do kin. Tomasz Bagiński wyreżyseruje film pełnometrażowy
Źródło: Youtube.com
d398vqh

Na facebookowym profilu "Legend Polskich Allegro" pojawiła się pierwsza zapowiedź nowego filmu w reżyserii Tomasza Bagińskiego:

- Legendy Polskie Allegro pojawią się na dużym ekranie! Piekielna machina już ruszyła - Allegro, Platige Image i NEXT FILM rozpoczęły prace nad pełnometrażowym filmem pod roboczym tytułem “Twardowsky 3.14”.

Film trafi do regularnej dystrybucji kinowej pod koniec 2019 r., ale już teraz można wykupić vouchery na pokaz premierowy, spotkanie z twórcami i wyróżnienie z imienia i nazwiska na legendy.pl. Wszystkie zyski ze sprzedaży voucherów, wycenionych na 1500 zł, czy gadżetów "zasilą budżet filmu, żeby Boruta mógł jeszcze bardziej poszaleć ze scenariuszem" – czytamy na Facebooku.

d398vqh

Przypomnijmy, że Projekt Legendy Polskie (legendy.pl) realizowany we współpracy z Allegro, przedstawia na nowo znane, tradycyjne polskie historie w sposób atrakcyjny i zrozumiały dla młodego odbiorcy, żyjącego w świecie internetu i mediów społecznościowych. Filmy "Twardowsky" i "Twardowsky 2.0" z Robertem Więckiewiczem w roli głównej zaliczyły na Youtube blisko 10 mln odsłon.

- Dostawaliśmy tyle zapytań o film pełnometrażowy, że w końcu postanowiliśmy go zrobić. Duża w tym zasługa fanów, którzy pozwolili nam uwierzyć w powodzenie i sens tego projektu. Planujemy kontynuację współpracy z osobami wcześniej już zaangażowanymi w projekt, aktorami, którzy stworzyli niezapomniane i charakterystyczne kreacje, i są nieodłącznym elementem filmowego świata Legend – mówiła Anna Iller z Allegro.

d398vqh

Podziel się opinią

Share
d398vqh
d398vqh