Trwa ładowanie...
d4vkaon

"Lego Ninjago: Synowie Garmadona część 1" – [RECENZJA DVD]

Zane przenika do wrogiego gangu motocyklowego, Cole znajduje tajemnicze niemowlę, trwa zacięta walka o przejęcie maski Oni. Nowy sezon "Lego Ninjago" nie pozwala się nudzić.
Share
Lego Ninjago: Synowie Garmadona część 1 już na DVD
Lego Ninjago: Synowie Garmadona część 1 już na DVDŹródło: Materiały prasowe
d4vkaon

"Lego Ninjago: Synowie Garmadona część 1" na DVD to zbiór pięciu odcinków (75-79), pt.: Maska iluzji, Jadeitowa księżniczka, Oni i smok, Wężowy jaguar i Sztorm umarlaka. Oczywiście akcja zostaje przerwana w najlepszym momencie, na szczęście już na horyzoncie (premiera 17 października) widać płytę DVD z drugą częścią sezonu, który będzie zawierał kontynuację (odcinki 80-84).

Zanim to jednak nastąpi wracamy do Ninjago City, gdzie pojawia się tytułowa grupa przestępcza – Synowie Garmadona. Nietrudno zgadnąć, z kim trzymają i że uczniowie mistrza Wu będą mieli ręce pełne roboty.

Członkowie gangu motocyklowego mają jeden cel – muszą zdobyć trzy Maski Oni, które pozwolą im wskrzesić swojego "ojca", czyli Lorda Garmadona. W tym samym czasie Zane, Lloyd, Jay, Kay, Nya i Cole muszą chronić księżniczkę Harumi i pewien legendarny artefakt. Aby tego dokonać, Zane i Cole podejmują bardzo ryzykowną akcję. Postanawiają w przebraniu przejść na stronę wroga i wybadać zamiary Synów Garmadona. Oczywiście nie wszystko idzie po myśli naszych Ninja. Szczególnie, gdy jeden z motocyklistów wykorzystuje moc Maski Oni i do walki staje tajemniczy łotr zwany Ciszą…

Czy wojownikom Ninjago uda się przeszkodzić Synom Garmadona w realizacji ich niecnych planów? To trzeba zobaczyć!

*Dane techniczne: *
Dźwięk Dolby Digital 2.0 polski dubing. Format obrazu 16x9 PAL. 5 odcinków – 105 minut. Na płycie DVD nie ma żadnych materiałów dodatkowych.

Ocena: 7/10

d4vkaon

Podziel się opinią

Share
d4vkaon
d4vkaon