Trwa ładowanie...
star wars
18-01-2016 10:44

''LEGO Star Wars: Opowieści droidów. Część 2'' już na DVD

''LEGO Star Wars: Opowieści droidów. Część 2'' już na DVDŹródło: Galapagos
d25o9hv
d25o9hv

„LEGO Star Wars: Opowieści droidów”, to najnowszy serial animowany z uniwersum Star Wars i LEGO, w których dwa legendarne droidy, C-3PO i R2-D2 snują historie zaczerpnięte z sześciu klasycznych fabularnych epizodów „Gwiezdnych wojen”. Wydanie DVD „LEGO Star Wars: Opowieści droidów” pojawia się na rynku w dwóch częściach. Pierwsza zadebiutowała na DVD 30 listopada 2015 r., druga jest dostępna w ofercie Galapagos Films od 15 stycznia.

Przeżyj ponownie intergalaktyczne przygody z LEGO® Star Wars! Droid C-3PO kontynuuje opowiadanie historii z fabularnych filmów Gwiezdne Wojny. W trzech nowych odcinkach: "Misja do Mos Eisley", "Lot Sokoła" i "Manewr na Geonosis" spotkasz dobrze znanych ci bohaterów oraz wyjaśnisz zagadkę porwania R2-D2.

MISJA DO MOS EISLEY

Podczas podróży na Tatooine, C-3PO wspomina ekscytujące przygody, które przeżył razem z R2-D2 i drużyną Rebeliantów: Herą, Kananem, Zebem, Sabine, Ezrą i Chopperem. Poszukiwania R2-D2 doprowadzają C-3PO do jednej z najbardziej znanych kantyn w Mos Eisley, gdzie opowiada historię heroicznej pomocy, jakiej udzielił R2-D2 Luke’owi, Hanowi, Lei i Chewbacce, podczas wydarzeń z „Nowej nadziei”. C-3PO widzi R2-D2 i jego tajemniczego porywacza odlatujących wraz z grupą droidów kupionych od Jawów. Wygląda na to, że wszystko przepadło, gdy nagle tuż przed C-3PO ląduje Sokół Millennium, z Chewiem za sterami! C-3PO przekonuje Chewiego, aby odwołał swoje wakacje i poleciał z nim w pogoń za R2-D2 i jego porywaczem.

LOT SOKOŁA

Gdy Sokół Millennium przemierza kosmos w poszukiwaniu R2-D2 i jego nieznanego porywacza, zaniepokojony C-3PO opowiada Chewbacce i drugiemu pilotowi Nienowi Nunbowi o wstrząsających wydarzeniach z „Imperium kontratakuje”. Kończy opowieść, gdy odbiera słaby sygnał od R2-D2 z Geonosis. Tam C-3PO szczęśliwie spotyka się z R2-D2, a tajemniczym porywaczem okazuje się… Lando Calrissian! Wyjaśnia on, że zostali wplątani w plany Generała Veersa, który chce użyć droidów do ponownego uruchomienia fabryki na Geonosis, znanej z „Ataku klonów”, i stworzyć nową armię droidów bojowych, aby móc zaatakować Luke’a i Rebeliantów.

d25o9hv

MANEWR NA GEONOSIS

C-3PO, R2-D2, Lando, Chewbacca i Nien Nunb zostają uwięzieni w fabryce droidów na Geonosis. Tymczasem Generał Veers i jego szturmowcy uruchamiają maszyny, i zaczynają tworzyć nową armię droidów bojowych. Aby odwrócić uwagę strażników, C-3PO opowiada szturmowcom niezwykłą opowieść o tym jak on, R2-D2, Lando i inni pokonali Imperium zapewniając tym samym „Powrót Jedi”. R2-D2 udaje się uciec i uratować przyjaciół dzięki Sokołowi Millennium. Rozpoczyna się bitwa, w której bohaterscy Rebelianci zwyciężają. Powracają na Endor, gdzie wraz z Lukiem, Leią i Hanem ponownie świętują zwycięstwo wspólnie z Ewokami.

d25o9hv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25o9hv