Trwa ładowanie...
d17xzvj

"Łowca czarownic": Vin Diesel powraca

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Łowca czarownic": Vin Diesel powraca
(East news)
d17xzvj

Gwiazda przebojowego cyklu *"Szybcy i wściekli" oraz niezapomniany Riddickk będzie musiał stoczyć bój o przetrwanie ludzkości.*

Na trwającym w San Diego ComicConie zadebiutowały dwa plakaty filmu. ComicCon to największy na świecie konwent poświęcony kulturze komiksu, zorganizowany po raz pierwszy w 1970 roku.

"Łowca czarownic" na ekranach polskich kin pojawi się 23 października.

d17xzvj

Pięćset lat temu wybuchła wyniszczająca wojna między ludźmi, a zastępami czarownic pragnącymi pogrążyć Ziemię w chaosie. Dzięki męstwu i poświęceniu łowców czarownic udało się uchronić świat przed zagładą. Jeden z nich - Kaulder (Vin Diesel) uśmiercił ich Królową, która umierając rzuciła na niego klątwę nieśmiertelności.

Dziś Kaulder wciąż błąka się po świecie poszukując renegatów, którym udaje się przedostać z mrocznych odmętów w świat ludzi. Jego jedynymi sprzymierzeńcami są proboszcz nowojorskiej świątyni oraz młoda czarownica o dobrym sercu Chloe. Ich pomoc może jednak nie wystarczyć, gdy okaże się, że światu grozi powrót Królowej, którą wskrzesić pragnie Belial – potężna, zbuntowana czarownica śniąca o panowaniu zła.

d17xzvj

Podziel się opinią

Share
d17xzvj
d17xzvj