ycipk-1yy9ml

"Lśnienie" Kubricka bez Jacka Nicholsona. Zastąpił go Jim Carrey!

"Lśnienie" w reżyserii Stanleya Kubricka to mistrzowski popis aktorski Jacka Nicholsona. Jeden z internautów postanowił sprawdzić, jak w roli Jacka Torrence'a sprawdziłby się Jim Carrey. Przedstawiamy efekty jego kreatywnej pracy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyobrażacie sobie "Lśnienie" bez Jacka Nicholsona?
Wyobrażacie sobie "Lśnienie" bez Jacka Nicholsona? (Youtube.com, Fot: BestEntertainmentNow)
ycipk-1yy9ml

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie kultowe "Lśnienie" bez Jacka Nicholsona? Aktor idealnie zagrał Jacka Torrence'a, który powoli traci kontakt z rzeczywistością i rodziną.

Okazuje się jednak, że nie tylko Jack Nicholson pasował do roli w filmie Stanleya Kubricka. Idealnym kandydatem – przynajmniej według użytkownika ctrl alt face – byłby Jim Carrey! Internauta postanowił wykorzystać technologię Deepfake, by w jednej z najmroczniejszych scen horroru zamienić twarze aktorów. Jak mu wyszło? Co sądzicie o tej scenie?

ycipk-1yy9ml

Myślicie, że gdyby Jim Carrey zagrał w "Lśnieniu", film zdobyłby miano kultowego? Co ciekawe, scena z udziałem znanego komediowego aktora jest opisana jako pierwszy odcinek. Czy w takim razie możemy liczyć na słynną scenę z siekierą w wydaniu Carreya?

Technologia Deepfake – jak działa?

Technologia Deepfake to zaawansowany proces, który pozwala nałożyć twarz jednej postaci na drugą. Algorytm działa dwuetapowo – najpierw analizuje mimikę, a następnie nakłada przeanalizowane ruchy na wybrany obraz. Najczęściej Deepfake jest wykorzystywana do modyfikowania treści wideo, a także zdjęć.

ycipk-1yy9ml
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yy9ml

ycipk-1yy9ml
ycipk-1yy9ml