Trwa ładowanie...

"Lśnienie" Kubricka bez Jacka Nicholsona. Zastąpił go Jim Carrey!

"Lśnienie" w reżyserii Stanleya Kubricka to mistrzowski popis aktorski Jacka Nicholsona. Jeden z internautów postanowił sprawdzić, jak w roli Jacka Torrence'a sprawdziłby się Jim Carrey. Przedstawiamy efekty jego kreatywnej pracy.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Lśnienie" Kubricka bez Jacka Nicholsona. Zastąpił go Jim Carrey!Źródło: Youtube.com, fot: BestEntertainmentNow
d14hxpw
d14hxpw

Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie kultowe "Lśnienie" bez Jacka Nicholsona? Aktor idealnie zagrał Jacka Torrence'a, który powoli traci kontakt z rzeczywistością i rodziną.

Okazuje się jednak, że nie tylko Jack Nicholson pasował do roli w filmie Stanleya Kubricka. Idealnym kandydatem – przynajmniej według użytkownika ctrl alt face – byłby Jim Carrey! Internauta postanowił wykorzystać technologię Deepfake, by w jednej z najmroczniejszych scen horroru zamienić twarze aktorów. Jak mu wyszło? Co sądzicie o tej scenie?

Myślicie, że gdyby Jim Carrey zagrał w "Lśnieniu", film zdobyłby miano kultowego? Co ciekawe, scena z udziałem znanego komediowego aktora jest opisana jako pierwszy odcinek. Czy w takim razie możemy liczyć na słynną scenę z siekierą w wydaniu Carreya?

d14hxpw

Technologia Deepfake – jak działa?

Technologia Deepfake to zaawansowany proces, który pozwala nałożyć twarz jednej postaci na drugą. Algorytm działa dwuetapowo – najpierw analizuje mimikę, a następnie nakłada przeanalizowane ruchy na wybrany obraz. Najczęściej Deepfake jest wykorzystywana do modyfikowania treści wideo, a także zdjęć.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14hxpw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14hxpw