Trwa ładowanie...
d40j8aa

Ludzie nie zasługują na Wonder Woman? Jest ostateczny zwiastun

Po serii spotów i klipów do sieci w końcu trafił ostateczny trailer "Wonder Woman".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ludzie nie zasługują na Wonder Woman? Jest ostateczny zwiastun
(Materiały prasowe)
d40j8aa

"Wonder Woman" rozgrywa się w czasie I wojny światowej. - Nim została Wonder Woman (Gal Gadot) była Dianą, księżniczką Amazonek, wyszkoloną, by być niepokonaną wojowniczką - czytamy w oficjalnym opisie. - Wychowana na rajskiej wyspie, poznaje amerykańskiego pilota, który rozbija się u wybrzeży. Kiedy opowiada jej o wielkim konflikcie, który ma miejsce na świecie, Diana opuszcza dom, przekonana, że może zatrzymać zagrożenie. Walcząc w wojnie, która ma zakończyć wszystkie wojny, Diana odkrywa swe moce i swe przeznaczenie.

Zwiastun przybliża m.in. dzieciństwo późniejszej superbohaterki. - Diano, walka nie czyni z Ciebie bohaterki - mówi jej matka, królowa Hippolyta (Connie Nielsen). - Uważaj na ludzi. Oni na Ciebie nie zasługują. Widowiskowy trailer można obejrzeć poniżej:

W obsadzie znaleźli się ponadto David Thewlis, Said Taghmaoui, Elena Anaya i Ewen Bremner. Za kamerą stanęła Patty Jenkins. Za scenariusz odpowiadają Geoff Johns i Allan Heinberg. Poprzedni, również bardzo spekratulny zwiastun "Wonder Woman" poniżej. Polskie premiera filmu zapowiedziana jest już na drugi czerwca 2017.

d40j8aa

Podziel się opinią

Share

d40j8aa

d40j8aa