Trwa ładowanie...

"Maczeta" i rodzina zainspirowały "Małych agentów"

"Maczeta" i rodzina zainspirowały "Małych agentów"Źródło: Forum Film
diumrkp
diumrkp

18 listopada do naszych kin trafi obraz "Mali agenci: wyścig z czasem w 4D" Roberta Rodrigueza. Inspirację, by obsadzić Jessicę Albę w roli głównej, reżyser znalazł na planie swego zgoła innego filmu... "Maczeta".

- Gdy zobaczyłem Jessikę, jak zmieniała swemu dziecku pieluchę w przerwie zdjęć, pomyślałem, że dobrze byłoby obsadzić ją jako mamę-szpiega - wspominał Rodriguez.

Główny pomysł fabularny, polegający na kradzieży czasu, zaczerpnął Rodriguez z własnych rodzicielskich doświadczeń, a jako ojciec pięciorga dzieci ma ich niemało. - Gdy obserwuję moje dzieci, marzę o tym, by zatrzymać czas, by nie przegapić, jak dorastają, bo przecież nie wiadomo, kiedy wyfruną z domu - wyjaśnia. - Wymyśliłem więc paskudnego typa, który manipuluje czasem i tej szansy rodziców pozbawia. Jessica gra kobietę piękną i wyrafinowaną, a jednocześnie pełną troski o swe pociechy. To się doskonale zgadza z całą koncepcją cyklu, który mówi o tym, że świat relacji rodzinnych nie jest wcale mniej skomplikowany od świata szpiegów.

W polskiej wersji językowej wystąpiła m.in. Agnieszka Grochowska, która użyczyła głosu Marissie, granej przez Albę.

Film zrealizowany jest w technologii 4D. Do każdego biletu dołączony będzie aromaskop, czyli zapachowa zdrapka, która po potarciu wyzwoli aromat zgodny z tym, co aktualnie dzieje się na ekranie.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


diumrkp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diumrkp