Trwa ładowanie...
d2t7dt2
Aktualności

Madison Davenport utalentowaną córką Tiny Fey

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madison Davenport utalentowaną córką Tiny Fey
(mat. dystrybutora)
d2t7dt2

Madison Davenport, gwiazda serialu "From Dusk Till Dawn", zasiliła obsadę komedii "The Nest" z Tiną Fey i Amy Poehler w rolach głównych.

Bohaterkami "The Nest" będą dwie trzydziestoparoletnie siostry, które dowiadują się, że ich rodzice sprzedają dom i przeprowadzają się do mieszkania. Panie umawiają się na ostatni, wspólny, szalony weekend i urządzają pożegnalną imprezę dla dawnych przyjaciół z liceum.

"The Nest" powstaje dla wytwórni Universal Pictures. Autorką scenariusza jest Paula Pell, która od wielu lat pracuje nad popularnym amerykańskim show "Saturday Night Live". Za kamerą obrazu stanie Jason Moore ("Pitch Perfect").

d2t7dt2

W rolach sióstr zobaczymy Tinę Fey oraz Amy Poehler. Aktorki będą również współproducentkami filmu.

W obsadzie obrazu są też Ike Barinholtz, James Brolin i Maya Rudolph. Teraz dołączyła do nich Madison Davenport, która wcieli się w Haley, utalentowaną córkę Kate (Tina Fey). Nastolatka ma dośc chaotycznego stylu życia matki i od pewnego czasu mieszka poza domem.

Komedia "The Nest" zagości w kinach 18 grudnia 2015 roku.

Madison Davenport to 17-letnia aktorka, która ma na koncie role m.in. w serialach "Ostry dyżur", "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas", "Dr House", "Kości", "Shameless - Niepokorni", "Save Me" oraz ostatnio - "From Dusk Till Dawn" stacji El Rey Network. Na dużym ekranie Amerykankę można było podziwiać ostatnio w filmie "Noe: Wybrany przez Boga".

d2t7dt2

Podziel się opinią

Share

d2t7dt2

d2t7dt2