Magdalena Boczarska na FPFF w Gdyni. Nie trzeba epatować seksapilem, aby zachwycić
Aktorka znana m.in. z serii "Listy do M." oraz seriali "Żywioły Saszy", "Król" czy filmu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" pokazała klasę na czerwonym dywanie w Gdyni. Jej fani są zachwyceni.
Magdalena Boczarska na FPFF w Gdyni. Nie trzeba epatować seksapilem, aby zachwycić
Podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obowiązuje dość swobodny dress code. Gwiazdy rodzimej kinematografii można zobaczyć w np. jeansach i sportowych butach. Wyjątkiem jest gala zamknięcia, na której wręczane są nagrody. Wówczas artyści dorównują elegancją gwiazdom Hollywood.
Najlepszym tego dowodem jest Magdalena Boczarska. Aktorka na konferencjach prasowych pojawiała się właśnie w niebieskich jeansach i skórzanej kurtce. Jednak na zwieńczającej festiwal ceremonii pokazała, że niezmiennie jest jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie.
W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" omawiamy 48. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Co nas zachwyciło, a co nas rozczarowało? Gośćmi specjalnymi odcinka są Jan Kidawa-Błoński i Kamila Urzędowska. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.
Laureatka Złotych Lwów
Na 48. FPFF w Gdyni nie mogło zabraknąć Magdaleny Boczarskiej. "Różyczka 2", w której gra główną rolę, brała udział w Konkursie Głównym. Boczarska ma doskonałe wspomnienia związane z tytułową postacią Różyczki, agentki Służb Bezpieczeństwa, i Gdynią. Na 35. FPFF w 2010 r. otrzymała nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą.
Natomiast kilka lat później wcieliła się w Marię Piłsudską, pierwszą żonę marszałka, w filmie "Piłsudski". Za tę rolę ponownie otrzymała nagrodę za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych 2019 w Gdyni.
Klasa sama w sobie
Na czerwonym dywanie aktorka pojawiła się w czarnej satynowej sukience z asymetrycznym dekoltem. Kreacja pięknie podkreślała figurę Magdaleny Boczarskiej. Zamiast wysokich szpilek, gwiazda wybrała srebrne pantofle na niskim obcasie. Aktorka prawie zrezygnowała z biżuterii. Na odsłoniętej szyi mieniły się kolczyki.
"Zjawiskowa"
Magdalena Boczarska w Gdyni wystąpiła jako aktorka oraz ambasadorka jednej z marek kosmetycznych. W związku z tym na swoim profilu na Instagramie opublikowała krótkie filmy. Pod nimi niemal od razu posypały się komplementy.
"Najpiękniejsza polska aktorka obecnych czasów. Klasa!", "Wow, jest pani dla mnie absolutnym wzorem pięknej i świadomej kobiecości!", "Zjawiskowa", "Obłędnie piękna", "Kwintesencja kobiecości. Koncertowo pani wygląda" - czytamy w sekcji komentarzy.