Trwa ładowanie...
gordon ramsay
+1
03-02-2011 16:08

Marzec w TLC - nie możecie tego przegapić

Marzec w TLC - nie możecie tego przegapićŹródło: AFP
d2hmzwb
d2hmzwb

TLC to skierowany głównie do kobiet w wieku 25-49 lat kanał oferujący wysokiej jakości treści, rozrywkę oraz unikalne podejście do szerokiego spectrum tematów związanych z życiem współczesnych kobiet, prezentujący inspirującą różnorodność życia.

TLC akceptuje i pokazuje w kobietach wszystko to, co czyni je w życiu szczęśliwymi. Odkrywa radość i pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie, niezależność oraz autentyczność płci pięknej. Ten kanał to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty życia, same nieustająco starając się znaleźć harmonię pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu.

W marcu w TLC szczególnej uwadze polecamy Państwu premiery trzech seriali dokumentalnych:

"Dużo do stracenia"- premiera w poniedziałek 7 marca o 20:00

Zapraszamy na program „Dużo do stracenia”. To spotkania z jedenastoma parami, które zmieniają swój dotychczasowy styl życia i tracą zbędne kilogramy. Na zwycięzców konkursu czeka tytuł "The Biggest Looser" i 250 tysięcy dolarów. Przez kolejne miesiące dwa zespoły będą ćwiczyć pod czujnym okiem personalnych trenerów, Boba Harpera i Jillian Michaels. Czy można zmienić życie ludzi, którzy razem ważą ponad 3,5 tony?

Uczestnicy konkursu przeprowadzą się na ranczo. Co tydzień będą poddawani serii konsekwentnych i trudnych ćwiczeń. Odkryją nieznane do tej pory możliwości i granice swoich własnych ciał. Ci, którym uda się wykonać zadania, unikną eliminacji i przejdą do kolejnego etapu konkursu. Program odsłoni nam tajemnice nie tylko ludzkiego ciała, ale również psychiki, słabości i ograniczeń, których do tej pory nie znaliśmy.

d2hmzwb

"Mistrz kuchni: Gordon Ramsay"- premiera w piątek 11 marca o 19:00

Nowa seria „Mistrz Kuchni: Gordon Ramsay” to poszukiwania najbardziej utalentowanych kucharzy amatorów w całych Stanach Zjednoczonych. Wyłonieni podczas eliminacji kucharze zostaną zaproszeni do Los Angeles, gdzie pochwalą się swoimi umiejętnościami.

W jury zasiądą same gwiazdy sztuki kulinarnej: Gordon Ramsay, Graham Elliot i Joe Bastianich. W każdym z odcinków uczestnicy konkursu będą mieli godzinę na przygotowanie autorskich dań. Do kolejnych etapów przejdą tylko najlepsi. Reszta zostanie odesłana do domu.

Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna w wysokości 250 tysięcy dolarów, kontrakt na publikację książki kucharskiej i tytuł „Mistrza kuchni USA”.

d2hmzwb

"W szponach nałogu"- premiera w poniedziałek 21 marca o 21:30

„W szponach nałogu” to nowa seria przedstawiająca życie sześciu osób walczących z różnego rodzaju nałogami. Była narkomanka - obecnie terapeutka Kristina Wandzilak - pracuje z uzależnionymi indywidualnie, prowadząc ich trudną drogą wyrzeczeń. Ma nadzieję, że dzięki terapii uzależnieni wyzwolą się ze szponów nałogów i rozpoczną normalne życie.

W kolejnych fazach leczenia uczestniczą rodziny nałogowców, które chcą odzyskać swoich bliskich. Wandzilak doradza im, jak powinni wspólnie działać, aby w końcu dotrzeć do celu i uwolnić chorego od nałogu. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak uzależnienia zmieniają i niszczą życie nie tylko tym, których bezpośrednio dotyczą.

Przekonamy się, że ofiarami nałogów padają ludzie z różnych środowisk. Poznamy brutalne kulisy życia alkoholików i narkomanów, którzy zepchnięci na margines, z nadzieją walczą, aby odzyskać normalne życie.

d2hmzwb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hmzwb