Trwa ładowanie...
d6oge1v

Matthew Perry może liczyć tylko na siebie. "Nie życzy mu źle, ale absolutnie nie zamierza mieć z nim kontaktu"

Choć przyjaźnili się na planie "Przyjaciół" i poza nim, dziś Matthew Perry nie może liczyć na pomoc dawnych znajomych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tak Matthew Perry obchodził swoje 48. urodziny
Tak Matthew Perry obchodził swoje 48. urodziny (SPL/East News)
d6oge1v

To musiały być naprawdę smutne urodziny. Kilka dni temu 48-letni Matthew Perry został sfotografowany w dniu swojego święta. Paparazzi przyłapali zaniedbanego aktora, kiedy wychodził ze sklepu monopolowego z papierową torbą.

Zdjęcie wywołało w sieci lawinę komentarzy. Nie jest tajemnicą, że Perry systematycznie stacza się na dno. Kolejne zawodowe niepowodzenia aktora wpędziły go w objęcia nałogu, z których od kilku lat nie może się wydostać.

Getty Images

Jednak w tej niewesołej historii jest jeszcze jeden, dla niektórych komentatorów bardziej bulwersujący wątek. Okazuje się, że w tym samym czasie w Los Angeles balowały Courtney Cox i Jennifer Aniston, z którymi aktor był w koleżeńskich stosunkach kilka po zakończeniu zdjęć do serialu.

d6oge1v

Serwis RadarOnline postanowił dowiedzieć się, czemu Perry nie może liczyć na wsparcie serialowych przyjaciółek. Dziennikarzom udało dotrzeć się do osoby z otoczenia Aniston.

- Nie życzy mu źle, ale absolutnie nie zamierza mieć z nim kontaktu – mówi informator serwisu. – I tak z trudem wytrzymywała kontakt z nim przez pierwsze lata po zakończeniu zdjęć do "Przyjaciół". Dla niej jest jasne, że Matthew musi znaleźć własną ścieżkę. Ona nie chce mieć już z nim nic wspólnego.

To zresztą nie pierwszy raz, kiedy Aniston tak bezceremonialnie unika dawnego kolegi. W 2015 r. nie zaprosiła go na swój ślub z Justinem Theroux. Na imprezie pojawiły się za to Courtney Cox i Lisa Kudrow, czyli serialowa Phoebe.

- Smuci go, że Jen zmieniła się w snobkę, którą interesują jedynie kasa i prestiż – zdradził na łamach tabloidu znajomy aktora.

d6oge1v

Zobacz, jak ćwiczą gwiazdy:

d6oge1v

Podziel się opinią

Share

d6oge1v

d6oge1v