Trwa ładowanie...

Mecwaldowski i Jakubik - nowy duet Asteriksa i Obeliksa

Mecwaldowski i Jakubik - nowy duet Asteriksa i ObeliksaŹródło: I-Film
d2ebf5d
d2ebf5d

27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. *"Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". W polskiej wersji językowej pojawi się zupełnie nowa, gwiazdorska obsada. W duecie jako Asteriks i Obeliks zadebiutują Wojciech Mecwaldowski oraz Arkadiusz Jakubik.*

To drugi istotny przełom w historii ekranizacji tego komiksu. Ci, którzy pamiętają jeszcze tradycyjną wersję rysunkową, doskonale znają głosy Ryszarda Narwockiego i Jana Pochyry. W roku 1999, kiedy komiks po raz pierwszy zekranizowano w wersji aktorskiej, odnowiono również obsadę polskiego dubbingu. W filmie „Asterix i Obelix kontra Cezar“ i „Asterix i Obelix misja Kleopatra“ bohaterom głosu użyczyli Mieczysław Morański i Wiktor Zborowski. W kolejnych częściach serii, Obeliksowi pozostał wierny Wiktor Zborowski, któremu towarzyszyli Sławomir Pacek w filmie „Asterix na Olimpiadzie” i Tomasz Borkowski w „Asterix i Obelix w służbie jej królewskiej mości”.

Kiedy publiczność kinowa przygód Asteriksa i Obeliksa przekroczyła 100 milionów widzów na świecie, przyszedł czas na kolejną rewolucję. Nieśmiertelni bohaterowie pojawią się na ekranie w zupełnie nowej odsłonie. W polskiej wersji językowej nie zabraknie kolejnych niespodzianek. Już wkrótce poznacie gwiazdy, które dołączą do obsady filmu!

d2ebf5d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ebf5d