Trwa ładowanie...
d267xhd

Mesajah, którego piosenki cieszą się olbrzymią popularnością na YT i w radiu wystąpił w filmie "Serce nie sługa”.

Filip – bohater grany przez Pawła Domagałę pisze tę piosenkę w kluczowym momencie swojego życia. W dniu, w którym zda sobie sprawę, że to co czuje do swojej wieloletniej przyjaciółki, to właśnie miłość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mesajah, którego piosenki cieszą się olbrzymią popularnością na YT i w radiu wystąpił w filmie "Serce nie sługa”.
(Materiały prasowe)
d267xhd

"Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam. Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam. Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens. Z Tobą mogę iść po jego kres” – tekst jednego z największych hitów zespołu Mesajah znalazł się w filmie "Serce nie sługa”.

W filmie "Serce nie sługa” widzowie zobaczą również muzyków z zespołu, którzy wystąpili gościnnie w jednej scenie. "Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc.

Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie?

d267xhd

Podziel się opinią

Share

d267xhd

d267xhd