Trwa ładowanie...
d3m1kd6
Megafon.pl
Aktualności

Miała romans z asystentką? Poznamy nieznane życie Whitney Houston

"Whitney: Can I Be Me" to najnowszy dokument poświęcony karierze i prywatnemu życiu światowej sławy wokalistki. Film wyreżyserował Nick Broomfield.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Whitney Houston
Whitney Houston (East News, Fot: Everett Collection)
d3m1kd6

- Musiała być kimś innym, musiała grać Whitney. To było niebywale trudne. Bardzo wcześnie straciła kontrolę nad swoim życiem - mówi o bohaterce swojego filmu Broomfield.

W produkcji dokumentu wykorzystano niepublikowane wcześniej materiały koncertowe. Film Broomfielda bada temat romansu artystki z jej asystentką oraz przedstawia kulisy małżeństwa z Bobbym Brownem.

Whitney Houston fot. Sony Music Whitney Houston fot. Sony Music materiał prasowy/Megafon.pl
Whitney Houston fot. Sony Music Whitney Houston fot. Sony Music

Rodzina Whitney nie była zaangażowana w prace nad dokumentem. Premierę "Whitney: Can I Be Me" zaplanowano w Wielkiej Brytanii na 16 czerwca.

Whitney Houston zmarła 11 lutego 2012 roku. Jej ostatnie, aktorskie i muzyczne dokonaniem to film "Sparkle" i towarzyszący mu soundtrack. W latach 80. Houston była pierwszą afroamerykańską artystką, która regularnie pojawiała się w stacji MTV.

d3m1kd6

Jej pierwszy longplay stał się najlepiej sprzedającym się albumem debiutanckim solowej artystki w historii. Wokalistka była też pierwszą kobietą, która zadebiutowała na szczycie listy "Billboard 200", a jej kolejnych siedem singli pojawiło się na 1. miejscu na liście "Billboard Hot 100". Podczas ponad 25-letniej kariery jej albumy i single rozeszły się w nakładzie przekraczającym 170 mln egzemplarzy.

d3m1kd6

Podziel się opinią

Share

d3m1kd6

d3m1kd6