Trwa ładowanie...
d49vh50

Miley Cyrus z pierścionkiem zaręczynowym na palcu

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miley Cyrus z pierścionkiem zaręczynowym na palcu
d49vh50

Miley Cyrus została zauważona z pierścionkiem zaręczynowym na palcu. Klejnot przypomina ten, który kiedyś dostała od Liama Hemswortha.

Od pewnego czasu po sieci krążą plotki o tym, że wokalistka próbuje wrócić do aktora. Niedawno widziano ją na nowojorskim lotnisku z pierścionkiem z brylantem na serdecznym palcu. Osoby z otoczenia gwiazdy twierdzą, że sama zamierzała się oświadczyć byłemu narzeczonemu. - Miley lubi robić wszystko po swojemu i chciała prosić Liama, by się z nią ożenił - opowiada informator. - Jeśli on się nie oświadczy, ona to zrobi. Próbują do siebie wrócić i pobrać się.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth spotykali się przez 3 lata od 2009 roku. W czerwcu 2012 roku zaręczyli się, ale rozstali we wrześniu 2013.

d49vh50

Amerykanka wydała najnowszą płytę, "Miley Cyrus and Her Dead Petz", w sierpniu 2015 roku. Album był efektem kooperacji z The Flaming Lips. 23-latka ostatnio wystąpiła w telewizyjnej produkcji "A Very Murray Christmas".

Liam Hemsworth zagrał w filmie "Dzień Niepodległości: Odrodzenie" ("Independence Day: Resurgence"), którego premierę wyznaczono na 24 czerwca 2016 roku.

d49vh50

Podziel się opinią

Share

d49vh50

d49vh50