Trwa ładowanie...
d2bsx6i

Miliard dolarów dla "Szybkich i wściekłych 8". To szósty przypadek w dziejach

Twórcy najnowszej części rozpędzonej serii mogą otwierać szampana. I to nie jednego! Film "Szybcy i wściekli 8" zarobił miliard dolarów i to nie wliczając dochodów z USA. Wpływy z wyświetlania produkcji wyreżyserowanej przez F. Gary'ego Gray'ego w Stanach wyniosły 223 mln dolarów (stan na 29 maja), to jedynie o 27 mln mniej niż cały budżet filmu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miliard dolarów dla "Szybkich i wściekłych 8". To szósty przypadek w dziejach
(Materiały prasowe)
d2bsx6i

Najnowsza odsłona serii okazała się sporym sukcesem na wielu rynkach. Do tego stopnia, iż bez zysków z amerykańskiego box office'u zarobiła miliard dolarów. Nie jest to byle jaki wyczyn. Wcześniej bez uwzględnienia wpływów ze Stanów Zjednoczonych miliard dolarów zarobiło tylko produkcje:

Do polskich kin "Szybcy i wściekli 8" trafili 21 kwietnia. W obrazie tajemnicza kobieta (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryzmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę.

d2bsx6i

W obsadzie znaleźli się również Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jason Statham, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Helen Mirren, Scott Eastwood i Kurt Russell. Był to pierwszy film z cyklu bez udziału tragicznie zmarłego Paula Walkera. Nakręcenie najnowsza, ósma część cyklu, kosztowało 250 mln dolarów.

Zobacz zwiastun filmu "Szybcy i wściekli 8".

d2bsx6i

Podziel się opinią

Share

d2bsx6i

d2bsx6i