Trwa ładowanie...

''Moje wielkie greckie wesele 2'' - wygraj nagrody [KONKURS]

''Moje wielkie greckie wesele 2'' - wygraj nagrody [KONKURS]
d3gqskf
d3gqskf

Ruszamy z konkursem "Mojego wielkiego greckiego wesela 2", filmu w którym powracają Toula i Ian - bohaterowie komediowego fenomenu Joela Zwicka z 2002 roku. Produkcję od pierwszego kwietnia można oglądać w polskich kinach. Po seansie zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 3 blendery Kenwood smoothie S2GO. Aby wystartować w naszej zabawie należy przesłać odpowiedź na pytanie otwarte na wskazany adres mailowy. Szczegóły poniżej. Pamiętajcie, by przed wzięciem udziału zapoznać się z REGULAMINEM.

KONKURS ZAKOŃCZONY ZWYCIĘZCÓW POINFORMUJEMY DO 18 KWIETNIA 2016 ROKU (DO KOŃCA DNIA)

"Moje wielkie greckie wesele 2" to kontynuacja komediowego hitu, który z budżetem ok. 5 milionów USD zarobił w samych Stanach Zjednoczonych ponad 240 milionów. Przed laty w Polsce na "Moim wielkim greckim weselu" bawiło się prawie 350 tysięcy zachwyconych gości. Teraz czas na poprawiny!

Po kilkunastu latach od wesela Toula i Ian wciąż bezskutecznie próbują uwolnić się od wszędobylskich greckich krewnych. Gdy czasem zdobędą trochę wolności, zaraz nadarza się okazja, by kochający rodzinny krąg ponownie zacisnął się jak pętla na szyi. Ich córka Paris wybiera się na studia, a rodzina oczywiście musi zatwierdzić wybór uczelni. Zanosi się na trzęsienie ziemi, bo dziewczyna pragnie opuścić rodzinne Chicago, a co gorsze jej nowy chłopak nawet nie udaje Greka. Jednak prawdziwe tsunami dopiero przed nami. Otóż rodzice Tulli - Maria i Gus - odkrywają, że ich małżeństwo jest nieważne, więc formalnie wciąż są do wzięcia, a to dopiero początek...

ZADANIE KONKURSOWE:

Aby zdobyć jedną z trzech nagród należy przesłać *na adres film@serwis.wp.pl maila o tytule „Konkurs: Moje wielkie greckie wesele 2" wraz z kilkuzdaniową odpowiedzią na pytanie:*

d3gqskf

- Jakie było najbardziej niezapomniane wesele w którym uczestniczyłeś(łaś)?

Konkurs będzie trwał od 5 do 17 kwietnia 2016 roku (do końca dnia). Odpowiedzi przysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę. Zwycięzców powiadomimy drogą mailową do 19 kwietnia 2016 roku.

NAGRODY:

**Nagradzamy 3 najlepsze odpowiedzi. Ich autorzy otrzymają blender Kenwood smoothie S2GO (nazwa towaru: SB055 SMOOTHIE S2GO SILVER EU)

Pamiętajcie by przed wzięciem udziału w konkursie zapoznać się z jego REGULAMINEM. Film jest już wyświetlany w polskich kinach.

d3gqskf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gqskf