Trwa ładowanie...
samuel l. jackson
18-08-2014 19:03

Mos Def lub Samuel L. Jackson jako Bobby Womack

Share
Mos Def lub Samuel L. Jackson jako Bobby Womack
d3uyfii

Mos Def i Samuel L. Jackson to główni kandydaci do głównej roli w filmie o Bobbym Womacku.

Wieloletni menedżer tras twórcy przeboju "The Across 110th Street" a zarazem jego przyjaciel, Don Smalls, pracuje nad biograficznym obrazem. Jak przekonuje, ma do dyspozycji składający się ze 120 stron scenariusz, który Womack zdążył zaakceptować przed śmiercią. - Rozmawiamy o Mos Defie lub Samuelu L. Jacksonie, ale niewykluczone, że ostatecznie postawimy na kogoś nieznanego - wyjaśnia Smalls. - Z odpowiednim producentem i reżyserem, to może być wielki hit i klasyk. Jest tu niesamowita historia do opowiedzenia.

W 2009 roku Womack został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame. W czasie 50-letniej kariery stworzył takie przeboje jak "It's All Over Now", "Lookin' For a Love", "That's The Way I Feel About Cha" czy "If You Think You're Lonely Now".

d3uyfii

Ostatni album Bobby'ego Womacka, "The Bravest Man in the Universe", miał premierę w czerwcu 2012 roku.

Soulowy wokalista zmarł 27 czerwca 2014 roku. Miał 70 lat.

Ostatni film z udziałem Mos Defa, "Zacznijmy od nowa", gościł w naszych kinach w lipcu. Dyskografię rapera zamyka "The Ecstatic" z czerwca 2009 roku.

Ostatnio Samuela L. Jacksona można podziwiać jako Nicka Fury w serialu "Agenci T.A.R.C.Z.Y." i "Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz". Pojawi się również w tek roli w produkcji "Avengers: Age of Ultron".

d3uyfii
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uyfii