Trwa ładowanie...

''Mroczny rycerz powstaje'': Anne Hathaway jak Hedy Lamarr

''Mroczny rycerz powstaje'': Anne Hathaway jak Hedy LamarrŹródło: megafon.pl
d4gvonn
d4gvonn

Jak do tej pory niewiele wiadomo o Kobiecie-Kocie w nowym filmie o Batmanie w reżyserii Christophera Nolana.

Aktorka wcielająca się w główną rolę kobiecą w obrazie "Mroczny rycerz powstaje", Anne Hathaway wyjawiła w rozmowie z gazetą "The Los Angeles Times" nieco szczegółów na temat postaci.

- Gotham City jest strefą wojny - wyjaśnia aktorka. - Okrutny szaleniec o imieniu Bane zagraża mieszkańcom miasta. Ściga go Bruce Wayne (Christian Bale), jeden z najpopularniejszych mieszkańców Gotham. Tymczasem wzrok społeczeństwa skierowany jest na kobietę w czerni.

Tą kobietą jest Selina Kyle, lepiej znana jako Kobieta-Kot. Aktorka wyjawiła, że przygotowując się do roli oglądała stare filmy z lat 30. ubiegłego stulecia z Hedy Lamarr. Wcześniej austriacka aktorka była natchnieniem dla Boba Kane'a,twórcy komiksów o Barmanie.

- Wiem, że to brzmi dziwnie, ale jej oddech był wyjątkowy - Hathaway wyjaśnia swą fascynację Lamarr. - Brała długie oddechy i wydychała powietrze bardzo powoli. Jest takie ujęcie w jej filmie z 1933 roku, "Ecstasy", w który pali papierosa i na jeden wydech przypada pięć oddechów. Jednym słowem pracowałam sporo nad oddychaniem.

d4gvonn

Jednocześnie Christopher Nolan dodał, że mimo inspiracji Lamarr, w grze Hathaway zostało dużo z niej samej. - Jest niewiarygodnie utalentowaną, ale naturalistyczną aktorką - tłumaczy reżyser. - Ma też teatralne zdolności, więc potrafi powołać do życia bohatera i zobaczyć go w szerszym aspekcie. Kobieta-Kot to wielowymiarowa bohaterka i potrzebowaliśmy świetnej aktorki, która podoła temu wyzwaniu.

Przypomnijmy, iż polska premiera filmu planowana jest na 27 lipca.
ZOBACZ TAKŻE:

Natasza boi się męża. Dlaczego? ]( http://film.wp.pl/natasza-urbanska-boi-sie-meza-dlaczego-6025272215172225g )*
*
[

Co słychać u Kasi z "13 posterunku"? ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )**


**[

Pamiętacie Witię z "Samych swoich"? ]( http://komediowo.pl/gid,13708823,img,13709100,title,Pamietacie-Witie-z-bdquoSamych-swoichrdquo,galeria.html )**

d4gvonn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gvonn