Trwa ładowanie...
elizabeth banks
22-07-2015 20:03

Muppety z Elizabeth Banks w telewizji

Share
Muppety z Elizabeth Banks w telewizji
dcwklr1

Do sieci trafił klip zapowiadający nowy serial "The Muppets".

W założeniu to wideo, które Muppety przygotowały chcąc przekonać decydentów stacji ABC, by nakręcili nowy serial. Jak wyjaśniają Kermit i reszta ma to być współczesna, stylizowana na dokument produkcja. Cykl skupiać będzie się na osobistych problemach i związkach Muppetów, zarówno w domu jak i pracy. Śledzić będziemy ich romanse, rozstania, osiągnięcia, rozczarowania. Całość adresowana jest do dorosłych widzów. Zapowiedź z udziałem gwiazd Elizabeth Banks i Tophera Grace'a można znaleźć poniżej:

Twórcami "The Muppets" są Bill Prady ("Teoria wielkiego podrywu") i Bob Kushell. Premiera została wyznaczona na 22 września.

dcwklr1

Muppety w 1969 po raz pierwszy pojawiły się w telewizji w "Ulicy Sezamkowej". W latach 1976-1981 wyprodukowano 120 odcinków programu "The Muppet Show". Kermit, Piggy i reszta pojawiali się też różnych innych produkcjach.

W 2011 roku wytwórnia Walta Disneya zaprezentowała widzom kinowy film o Muppetach. W pełnometrażowym show śpiewali i tańczyli m.in. Amy Adams i Jason Segel. W 2014 roku obraz doczekał się sequela, "Muppety: Poza prawem".

dcwklr1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dcwklr1
dcwklr1