Trwa ładowanie...

Na co do kina? Filmowe premiery 14 grudnia 2018

Na co do kina w weekend? Superprodukcja "Deadpool 2", najnowszy film Alfonso Cuarona "Roma" i "Zwierzęta" Grega Zglińskiego. Podpowiadamy na jakie, filmowe premiery warto wybrać się do kina 14 grudnia 2018 roku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Na co do kina? Filmowe premiery 14 grudnia 2018Źródło: Materiały prasowe
d42y7sr
d42y7sr

Filmowe premiery: "Deadpool 2" – premiera 14.12.2018

To już druga część kinowego hitu "Deadpool". Wade Wilson (Ryan Reynolds)
nadal ukrywa się w kostiumie superbohatera i próbuje walczyć ze złem.
Niestety – jak wiadomo, nadludzkie zdolności nie idą i niego w parze z rozwagą. Deadpool nie raz wplącze się w chaotyczne i niebezpieczne akcje, ale jak zawsze – wyjdzie z nich cało. W "Deadpool 2" zobaczymy Josha Brolina, Morenę Baccarin i Juliana Dennisona.

Trailer filmu "Deadpool 2"

Filmowe premiery: "Autsajder" – premiera 14.12.2018

Franek (Łukasz Sikora) jest młodym idealistą – zakochanym w sztuce studentem malarstwa. Jego znajomi wspierają solidarnościowe podziemie, ale on sam mówi, że polityka go nie interesuje. Kiedy odwiedza go dobry znajomy Beno (Jan Dravnel0 i prosi o przechowanie tajemniczej teczki – wszystko się zmienia.* Następnego dnia zatrzymuje go policyjny patrol i chłopak szybko zostaje oskarżony o współpracę z opozycją.* Na dodatek funkcjonariusze znajdują w jego mieszkaniu teczkę z ulotkami, która staje się niezbitym dowodem na to, że chłopak współpracuje z opozycją. Teraz wrażliwość i ideały Franka zostaną poddane najwyższej próbie.

Trailer filmu "Autsajder"

Filmowe premiery: "Roma" – premiera 14.12.2018

"Roma" to najnowszy film Alfonso Cuarona – reżysera "Grawitacji". To portret barwnych konfliktów rodzinnych pośród politycznego chaosu Meksyku. Cleo (Yalitza Aparicio) i Adela (Nancy Garcia Garcia) pochodzą z indiańskiego ludu Misteków i pracują dla niedużej rodziny w zamieszkiwanej przez klasę średnią dzielnicy. Pani domu, matka czwórki dzieci Sofia (Marina de Tavira)
usiłuje uporać się z przedłużającą się nieobecnością męża, a Cleo musi odnaleźć się pośród zmian społecznych w Meksyku. "Roma" została nagrodzona Złotym Lwem na Festiwalu w Wenecji i dostępna jest na platformie Netflix.

Trailer filmu "Roma"

Filmowe premiery: "Zwierzęta" – premiera 14.12.2018

Małżeństwo Nicka (Philipp Hochmair)
i Anny (Birgit Minichmayr)
przeżywa właśnie kryzys. Aby uratować swój związek postanawiają wyjechać do Szwajcarii. On ma poznać smaki lokalnej kuchni i wykorzystać nowe inspiracje do stworzenia nowych dań we własnej restauracji, a ona postanawia poświęcić ten czas na skończenie swojej książki. Na wiejskiej drodze potrącają samochodem owcę – to pozornie błahe wydarzenie zapoczątkowuje serię dziwnych i niepokojących wydarzeń. Para zaczyna doświadczać dziwacznych wizji. Żadne z nich nie wie, czy to, czego jest świadkiem jest wytworem wyobraźni, czy dzieje się w rzeczywistości…

Trailer filmu "Zwierzęta"

Filmowe premiery: "The Quake. Trzęsienie ziemi" – premiera 14.12.2018

W 1904 roku stolicę Norwegii nawiedziło trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera. Teraz, ruchy tektoniczne w Skandynawii wskazują na to, że taka katastrofa może się powtórzyć. Niestety, nie wszyscy zdają sobie sprawę z ogromnego zagrożenia. Czy jedna osoba będzie w stanie ostrzec ludzi przed zbliżającą się katastrofą? "The Quake. Trzęsienie ziemi" to Norweski film katastroficzny.

Trailer filmu "The Quake. Trzęsienie ziemi"

Filmowe premiery: "Kursk" – premiera 14.12.2018

10 sierpnia 2000 roku ogromny okręt podwodny Kursk wyrusza na pierwsze od dekady ćwiczenia wojenne. Dwa dni później potężna eksplozja, którą zarejestrowały nawet sejsmografy na Alasce, niespodziewanie posyła Kursk na dno Morza Barentsa. Z katastrofy uchodzi życiem zaledwie 23 z 118 obecnych na pokładzie marynarzy. Rozpoczyna się desperacja akcja ratunkowa i chociaż szanse na ocalenie marynarzy mają z godziny na godzinę – Rosjanie konsekwentnie odmawiają przyjęcia pomocy z Zachodu… Przez kolejne 9 dni trwa przerażający dramat i walka o życie uwięzionych w okręcie podwodnym ludzi. W filmie "Kursk" zobaczymy Colina Firtha, Petera Simonischeka i Maxa von Sydowa.

Trailer filmu "Kursk"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d42y7sr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d42y7sr