Trwa ładowanie...

Na co do kina? Filmowe premiery 5 października 2018

Na co do kina w weekend? Superprodukcja "Venom", polska komedia romantyczna "Serce nie sługa" i "Kopciuszek. Historia prawdziwa" jako propozycja dla najmłodszych. Podpowiadamy na jakie filmowe premiery warto wybrać się do kina.

Na co do kina? Filmowe premiery 5 października 2018Źródło: East News
d1g10fd
d1g10fd

Na co do kina? „Venom” – premiera 5.10.2018

Venom to film zrealizowany na podstawie serii komiksów wydawnictwa Marvel Comics. Historia opowiada o Eddie'm Brocku (Tom Hardy)
– dziennikarzu śledczym, który staje się nosicielem pozaziemskiego symbiontu dającego nadludzkie moce.
Aby ratować swoje życie zmuszony jest uwolnić swoje alter ego "Venoma" . Na ekranie zobaczymy również Michelle Williams, Riza Ahmeda i Woody'ego Harrelsona.

Trailer filmu „Venom”

Na co do kina? „Serce nie sługa” – premiera 5.10.2018

Daria (Roma Gąsiorowska)
i Filip (Paweł Domagała)
znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Filip – typowy "Piotruś Pan" i łamacz damskich serc, pewnego dnia postanawia całkowicie zmienić swoje życie. *Przypomina Darii propozycję, którą złożył jej przez laty – jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach – to pobiorą się i razem wychowają dziecko. *Chociaż Daria na początku jest bardzo sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, to w końcu poddaje się i ulega namowom przyjaciela. Pytanie tylko, czy miłość rzeczywiście potrafi przetrwać wszystko i czy trwa wiecznie? Na ekranie zobaczymy również Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego i Borysa Szyca.

Trailer filmu „Serce nie sługa”

Na co do kina? „Nina” – premiera 5.10.2018

"Nina" to film Olgi Chajdas, nagrodzony w konkursie "Inne spojrzenie" na tegorocznym Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Tytułowa Nina (Julia Kijowska) to trzydziestoparoletnia nauczycielka, która nie może mieć dzieci i szuka surogatki. Kiedy wydaje się, że razem z mężem znaleźli już idealną kandydatkę – wszystko odmienia się. Magda (Eliza Rycembel) to dwudziestopięciolatka, która bawi się życiem i nie ma zobowiązań. Nieoczekiwanie Nina zakochuje się w niej.

Trailer filmu „Nina”

Na co do kina? „Dotknij nieba” – premiera 5.10.2018

"Dotknij nieba" opowiada historię Barta Millarda (J. Michael Finley), który przez całe życie wychowywał się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szukał pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później Bart, już jako nastolatek postanawia zająć się sportem. Ma nadzieję, że dzięki temu poprawi swoje relacje z ojcem. Niestety, ciężka kontuzja szybko przekreśla jego marzenia o futbolowej karierze. Wtedy jedna z nauczycielek odkrywa w Millardzie talent muzyczny. Zachęcany przez swoją dziewczynę Shannon (Madeline Carroll)
– Bart dołącza do lokalnego zespołu muzycznego "MercyMe". Chociaż koncerty zespołu nie są spektakularnym sukcesem, to wszystko zmienia się kiedy pewnego dnia wszystko zmienia się kiedy Bart sam zaczyna komponować utwory…

Trailer filmu „Dotknij nieba”

Na co do kina? „Hard Paint” – premiera 5.10.2018

Za dnia Pedro jest wycofanym i aspołecznym chłopakiem. Nocą staje się Neon Boyem – gwiazdą internetowych pokazów, podczas których spełnia erotyczne zachcianki podglądających do anonimowych facetów. Jego znakiem rozpoznawczym jest świecąca farba, którą oblewa swoje ciało. Pewnego dnia Pedro odkrywa jednak, że ktoś go naśladuje. Zmuszony aby zmierzyć się z konkurentem – poznaje tancerza Leo. Oboje postanawiają występować wspólnie.

Trailer filmu „Hard Paint”

Na co do kina? „Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem” – premiera 5.10.2018

Toda jest radosną, odważną i rezolutną dziewczynką. Mieszka z tatą i babcią nad piekarnią i uwielbia pomagać tacie piec chleb lub wymyślać nazwy nowych ciastek. Pewnego dnia jednak wszystko się zmienia – tata Tody dostaje wezwanie aby iść i bronić kraj. Dziewczynka postanawia zaś wyruszyć w drogę aby odnaleźć swoją mamę. "Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem" to wzruszający film dla młodych widzów.

Trailer filmu „Dzień, w którym mój ojciec stał się krzakiem”

Na co do kina? „Młodość Astrid” – premiera 5.10.2018

"Młodość Astrid" to coś więcej niż biografia popularnej pisarki – Astrid Lindgren – autorki "Dzieci z Bullerbyn" czy "Pipi Pończoszanki". Film opowiada o latach młodości Astrid, momencie w którym za zgodą rodziców zaczęła pracować w lokalnej gazecie. "Młodość Astrid" to historia niezależnej, silnej kobiety, która chciała żyć na własnych warunkach mieć możliwość rozwijania swojego talentu literackiego.

Trailer filmu „Młodość Astrid”

Na co do kina? „Kopciuszek. Historia prawdziwa” – premiera 5.10.2018

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek odkrywa sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Odważna dziewczyna postanawia uratować księcia i pokonać siły zła. Aby to zrobić Kopciuszek będzie musiała udać się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Na szczęście będzie miała pomocników – trzy myszki i rezolutną czarodziejkę. "Kopciuszek. Historia prawdziwa" to film dla najmłodszych, który pokochają również rodzice.

Trailer filmu "Kopciuszek. Historia prawdziwa"

d1g10fd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g10fd