Trwa ładowanie...

Najbardziej wyczekiwana premiera roku w lutowej trasie Kina Orange

Share
Najbardziej wyczekiwana premiera roku w lutowej trasie Kina Orange
Źródło: mat. promocyjne
d5xmp41

Wyczekiwana ekranizacja najczęściej kupowanej na świecie książki – erotycznej trylogii „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, która zachwyciła kobiety na całym świecie, 13 lutego wchodzi na ekrany kin. Równolegle zobaczą ją widzowie Kina Orange, które w lutym odwiedzi 19 miejscowości. W repertuarze znalazły się także specjalne pokazy nominowanej do Oscara „Idy” oraz najnowszych polskich filmów: „Ziarna prawdy”, „Carte blanche” i „Hiszpanki”. Odbędą się także seanse bijącego rekordy popularności „Paddingtona” oraz nowej komedii akcji „Bezwstydny Mortdecai”.

Bestsellerowa powieść, sprzedana w rekordowej liczbie ponad 100 milionów egzemplarzy, doczekała się ekranizacji. Podczas lutowej trasy Kina Orange zostanie pokazana w miejscowościach, w których na co dzień nie ma kin – widzowie będą mieli możliwość zobaczenia tytułu w tym samym czasie co fani serii na całym świecie. „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, film oparty na pierwszej części trylogii autorstwa E.L. James, opowiada losy studentki, która pewnego dnia, w zastępstwie za koleżankę, udaje się przeprowadzić wywiad z młodym milionerem. Wkrótce zawiązuje się między nimi szczególna więź. Pełna wiszącego w powietrzu napięcia, śmiałych scen oraz kontrowersyjnych opisów historia zafascynowała czytelniczki na całym świecie.

Kino Orange kontynuuje także pokazy najpopularniejszych filmów początku roku. Podczas specjalnych seansów w trakcie oscarowego weekendu, jak i tuż po nim (rozdanie Oscarów - 22 lutego), widzowie będą mogli obejrzeć nominowaną do tej nagrody „Idę” w reżyserii Pawła Pawilkowskiego. Ten polski film, utrzymany w konwencji ascetycznego kina drogi z młodą zakonnicą w roli głównej, został nagrodzony już ponad 60 razy. Nominację do Oscarów, najważniejszej nagrody filmowej, otrzymał aż w dwóch kategoriach: zdjęcia oraz najlepszy film nieanglojęzyczny.

d5xmp41

Po premierowych pokazach w styczniu Kino Orange kontynuuje seanse głośnych polskich filmów. W lutowym repertuarze znalazło się oparte na kryminalnej powieści Zygmunta Miłoszewskiego „Ziarno prawdy” z Robertem Więckiewiczem w roli prokuratora badającego zbrodnię w Sandomierzu, „Carte blanche” – opartą na faktach wzruszającą opowieść o nauczycielu, który stracił wzrok, w którego wcielił się Andrzej Chyra oraz zrealizowaną z wielkim rozmachem „Hiszpankę” w międzynarodowej obsadzie.

Uwaga: bilety na seanse „Pięćdziesięciu twarzy Greya” oraz pozostałe seanse w Kinie Orange dostępne są w przedsprzedaży. Szczegóły na www.KinoOrange.pl.

d5xmp41

Podziel się opinią

Share
d5xmp41
d5xmp41